ВМ

Контакт

Зображення контакту
Адреса:
Україна

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: +38 (095) 250-4141

Мобільний: +38 (093) 677-7363

Контактна форма

Відправити по електронній пошті. Всі поля з зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.

Інша інформація

Інша інформація:

Про нас

Доброго дня. Ми раді вітати Вас на нашому сайті!!!

Компанія «Ваш Майстер» - ставить за мету допомогу Вам у одній із найскладніших справ в житті людини, яка називається «Ремонт та будівництво».

Будівельна компанія «Ваш майстер» спеціалізується на виконанні та грамотній організації всіх видів ремонтно-будівельних робіт,зокрема: будівельних, оздоблювальних, електромонтажних, сантехнічних, зварювальних, фасадних та інших роботах. Також Адміністрація нашої компанії бере на себе всі організаційні питання такі як: доставка будівельних матеріалів, вивіз сміття тощо.

Головна ціль компанії - це якісний новий та креативний підхід до своєї справи, наша діяльність базується на позитивному та поважному відношенню до клієнта, при цьому участь замовника в будівельно-ремонтних роботах може бути як 100% так і 1% завдяки нашому досвіду, ми враховуючи всі побажання клієнта виконаємо ввесь спектр організаційно-ремонтних робіт якісно та в обговорені раніше терміни, в цей час Ви можете не відволікатися та займатись своїми не менш важливими справами.

Більше того у нас завжди з’являються нові пропозиції та знижки, зокрема: ремонт в кредит, та суттєві знижки на ремонт в новобудовах. В нашій фірмі працюють досвідчені творчі бригади, професіонали своєї справи, які люблять свою роботу та мають великий досвід роботи в Україні та за її межами, що не може позитивно не відобразитись на кінцевому результаті вашого замовлення.

Вибираючи компанію «Ваш Майстер» Ви отримуєте насамперед якісне виконання вашого ремонту чи будівництва, та задоволення від спілкування з професіоналами.