Аплікація зимовий пейзаж для дітей: проста інструкція + майстер-клас з фото та описом

Як зробити незвичайну зимову аплікацію своїми руками? Дивіться готову інструкцію з докладним описом і фотографіями від майстрів. Схеми, шаблони, матеріали, оригінальний дизайн.

У цьому уроці розберемося, як зробити цікаву дитячу саморобку зимової тематики. Це буде зимовий пейзаж, виконаний з паперу, вати і маленьких помпонів, тобто тут запропоновано скомбінувати 3 різних матеріалу. Взимку за вікном ми можемо бачити багато снігу, голі дерева і землю, покриту білим покривалом, снігопад, який тихо падає на землю. Все це запропоновано показати на аплікації.

На фото готовий варіант дитячої аплікації — зимовий пейзаж

За рахунок того, що в роботі будуть використані помпони, вата, виріб вийде об’ємною. Після вивченого уроку ви переконаєтеся, що створювати картини можна не тільки за допомогою фарб, олівців чи паперових деталей, але і за допомогою інших, незвичних на перший погляд, матеріалів. Насправді, аплікація дуже проста і підійде для малюків. Ми покажемо кілька дерев, покриємо землю ватою і на гілки прикріпимо помпони білого і блакитного кольору.

Вміст огляду:

 • Матеріали, для створення аплікації своїми руками
 • Покроковий майстер-клас для дітей — зимова аплікація

Матеріали, для створення аплікації своїми руками

Що необхідно підготувати для аплікації, подібної представленої на підсумковому фото:

 • синій папір або картон;
 • коричневу папір;
 • вату;
 • дрібні помпони білого і ніжно-блакитного кольору;
 • білу папір і фігурний дирокол у вигляді сніжинки (або готові сніжинки);
 • простий олівець;
 • ножиці;
 • клей ПВА.

Покроковий майстер-клас для дітей — зимова аплікація

 • 1. Тепер розглянемо, як зробити красиву картину, яка стане виробом зимової тематики в школу або дитячий сад. Підготуйте основу. Використовуйте для цього синю або блакитну папір. Це фон, який задасть виразність аплікації. Виріжте з підготовленої паперу прямокутник. Клеїти на папір не лише паперові деталі, але і вату, помпони зручно за допомогою звичайного ПВА.

 • 2. На коричневій папері намалюйте заготівлі дерев і чагарників, стовбури і розлогі гілки. Коли ви будете малювати, то орієнтуйтеся на розмір підготовленого підстави, щоб дерева вмістилися і виглядали акуратно. Ви можете окремо зробити кілька тонких гілочок, щоб потім при необхідності за фактом наклеїти їх близько стовбурів.

 • 3. На підготовлену синє підстава наклейте пару дерев і кущі. Це початок вашої аплікації. Тепер дерева потрібно зробити зимовими.

 • 4. У самому низу нанесіть точково клей ПВА і приготуйтеся показати тут снігові замети. Білу вату відірвіть так, щоб у вас вийшла невелика тонка смужка для розміщення внизу.

 • 5. Наклейте білу смугу внизу. Акуратно притисніть, але залиште обсяг, щоб у вас нижня частина була схожа на справжні снігові замети.

 • 6. Використовуйте маленькі помпони, цей же клей. Точково нанести клей в різних місцях на гілки і відразу придавлюйте помпони. Кульки прикріпити не відразу, але через кілька хвилин будуть надійно триматися на папері.

 • 7. Покрийте такими помошками всі гілочки і дерева, і кущі. Чергуйте білі і ніжно-блакитні деталі. Помпони зімітують снігові шапки, які взимку лежать на деревах. У вас вийде цікава аплікація зимової тематики. Діти із захопленням будуть виконувати її, адже вони люблять працювати з нетрадиційними матеріалами, наприклад, з помпонами.

 • 8. З допомогою фігурного діркопробивача і білої тонкого паперу зробіть заготовки маленьких сніжинок. Вони знадобляться для додаткового прикраси фону. Хоча можна обійтися і без них чи використовувати готові сніжинки, або вирізати їх самостійно. Але діти люблять працювати з такими дироколом, особливо, якщо їм вдасться створити саме сніжинки.

 • 9. У деяких місцях на синій фон наклейте отримані білі сніжинки, щоб показати, що навколо йде сніг. Тепер вже точно закінчена ваша чудова зимова аплікація. Незважаючи на те, що вона зимова, картина вийшла яскравою і по-справжньому святковою.

Завантажити посібник у форматі PDF
Лайк автору 0
Рекомендуємо прочитати

Осіння аплікація з паперу Березовий гай: проста інструкція з фото + (майстер-клас для дітей)

Осіння аплікація з паперу «Бурундучок жонглер»: майстер-клас для дітей з фото і покрокової інструкцією

Аплікація ялинка з мереживних серветок своїми руками: проста інструкція для дітей з описом і фото

Осіння аплікація з кольорового паперу Ліс: огляд кращих ідей +майстер-клас для дітей

Новорічні витинанки на Новий 2023 рік Бика на вікна: покрокова інструкція з фото, шаблонами та описом. 200 кращих ідей!

Аплікація для дітей — дерево з природних матеріалів: проста інструкція, схеми, фото, майстер-клас

Аплікація з паперу «Гарбуз» — інструкція для дітей 2-8 років в школу або садок. Фото з описом + майстер-клас

Аплікація свинка з фоамирана — проста інструкція для дітей (майстер-клас + 15 фото)

Бичок Дід Мороз — виріб символ Нового Року 2023 — інструкція, як зробити своїми руками

Листівка скрапбукінг на Новий рік 2021 своїми руками: поетапна інструкція по створенню листівки своїми руками

Аплікація з паперу і листя індик — проста інструкція для дітей 2 — 10 років. (Майстер-клас + фото)

Аплікація метелик в дитячий садок для дітей 3 — 4 років своїми руками: легка інструкція + майстер-клас з фото