Біла передпокій – сучасні дизайнерські рішення і незвичайне поєднання (фото)

Великий вибір ідей для оформлення і поєднання передпокою в білих тонах. Правила вибору відтінків, розміщення меблів, оздоблення стін та багато корисних порад від профі.

Білий колір в останні роки став справжнім трендом. Дизайнери використовують його як самостійно, так і в поєднанні з іншими відтінками. Перебувати в білосніжній кімнаті дуже приємно. Інтер’єр виглядає розкішно і не вимагає великих витрат.

Оформлення маленькій білій передпокою

Білий стає основою будь-якого дизайну і підкреслює модні тенденції. Зазвичай він використовується в популярному скандинавському інтер’єрі. Білосніжна передпокій стає практично класикою. Це – одне з кращих рішень для оформлення невеликого передпокою.

Біла обробка і меблі в маленькому коридорі дозволять позбутися відчуття тісноти, оскільки створюють ілюзію розширення простору. Якщо розмір приміщення дуже скромний, то білий додасть світла. Це особливо важливо для передпокою, тому що зазвичай вона не має вікон.

Біла вітальня виглядає свіжо й затишно. Оскільки цей колір нейтральний, він легко поєднується з будь-якими іншими відтінками. Меблі може бути як матовою, так і глянсовою – в залежності від дизайнерської ідеї. У будь-якому випадку, вона буде виглядати елегантно і стильно. Щоб створити оригінальний інтер’єр, в одному дизайні можна поєднувати відразу кілька стилів. Цей актуальний дизайнерський прийом дозволить позбутися від монотонної обстановки.

Простора біла передпокій

Великі передпокої зазвичай зустрічаються в заміських будинках. Щоб створити цікавий дизайн, потрібно враховувати пропорції приміщення, обраний стиль, поєднання матеріалів для обробки. В залежності від отриманих результатів підбираються меблі та аксесуари.

Головна перевага білого – його універсальність. Однак біла кімната з мінімальним базовим набором меблів буде виглядати занадто порожній і незатишною. Що б уникнути такого ефекту, потрібно правильно вибрати і розставити меблі.

Якщо обробка маленького приміщення може бути повністю білою, то в просторій вітальні краще поєднувати кілька спокійних кольорів. Підійде, наприклад, бежево-коричнева гама. На тлі такої обробки біла меблі буде виглядати більш виграшно.

Просторий передпокій може вмістити в себе досить багато меблів. Тут без проблем розміститься просторий білий шафа-купе, дзеркало в повний зріст, комод, вішалка для верхнього одягу, тумба для взуття. Вистачить місця навіть для дивана або крісла.

З чим поєднувати білий колір

Класичними дизайнери вважають комбінації нейтральних відтінків бежево-пісочної гами. Однак сучасний інтер’єр часто вимагає нестандартних рішень.

Модні кольори для поєднання з белым:

  • голубой;
  • бирюзовый;
  • изумрудный;
  • малиновый;
  • бордовый;
  • коралловый;
  • шоколадный;
  • фиолетовый;
  • серебристый;
  • золотой.

Гармонійні поєднання здатні підкреслити художній смак господарів будинку, посилити освітленість кімнати, значно поліпшити зовнішнє враження. Яскраві кольори можна використовувати точково в невеликих кількостях, розставляючи акценти там, де це необхідно.

Біла обробка – універсальний фон, на якому ідеально виглядають будь-які контрастні поєднання. Вона завжди виглядає свіжо і актуально, створює відчуття чистоти і свіжості. Передпокій в білому кольорі стає родзинкою будинку чи квартири: простий і спокійний дизайн завойовує симпатії гостей з перших же секунд.