Будинок з еркером (150 фото) – огляд кращих проектів та готового дизайну заміського будинку з еркером

Приклади гарних і практичних проектів будинків з еркером. Рекомендації від будівельників, всі особливості, схеми, креслення, новинки дизайну, планування і зонування.

На практиці існує понад млн ідей, пропозицій будівництва будинків з дикого дерева, оциліндрованого, клеєного, струганого, профільованого бруса. Всі матеріали гарні, по-своєму унікальні. Але ступінь візуалізації, дизайну лежить в іншій площині – створення на приватному будинку якогось оригінального будови, родзинки. Вона закликає, притягує до себе своєю унікальністю, новизною.

Особливість будинків з еркером

Архітектурне оформлення під ліхтар, напівкруглої форми, з багатогранними виступами, вікнами на стіні будівлі – проекти будинків з еркером з особливостями дизайну.

Найбільше поширення отримали вісімнадцять ідей будинків з еркерами:

 • Одноповерхові, півтора-поверхові, дво -, триповерхові будівлі.
 • Будинки на ділянках із змінним рельєфом.
 • Двоповерхові, з повною висотою другого поверху.
 • Двоповерхові, мансарда на другому поверсі.
 • Будинки з мансардою на третьому поверсі.
 • Будинки з цокольними поверхами.
 • З трьома рівнями будинку, гаражем, цоколем.

Варіанти будівель

Краще виглядають на відкритій ділянці, в лісовій зоні одноповерховий будинок з еркером, він уособлює пейзаж цікавими видами. Практичними виходить зводити будинки з бруса з готовим типовими проектами. Їх простіше допрацьовують до запитів замовника, власників заміських ділянок. Вони швидко адаптуються під ліс, відкриту галявину, луг, вигляд у водойми. Поєднують також інші особливості індивідуальних рішень.

Колекція типових, одноповерхових будинків

Стабільність високому попиту породжує проектувальників застосовувати ідеї, нові дизайнерські винаходи до типовими проектами. Будинок з бруса з терасою переважає до десяти композицій зміни привабливого зовнішнього вигляду фасадів.

Притому не применшуючи, кошторисну вартість, не зменшуючи характеристики дерево служить довгий строк до ста років. Брус створює комфортабельні приміщення, затишні куточки відпочинку, проживання всім членам сім’ї.

Будинки з бруса

 • Хата на сто, сто п’ятдесят, двісті, двісті п’ятдесят, триста, чотириста, п’ятсот квадратів.
 • Будинки з басейном.
 • Будівлі з цокольним поверхом.
 • Індивідуальні проекти з зимовим садом, гаражем, мансардами.

Прекрасний вид незважаючи на малу поверховість, габарити, загальну площу (до 66 м2) отримав будинок з видом на водойми. При габаритах будівлі 9900х9400 мм, висоту будинку 4,4 і до стелі 2,7 м, всі кімнати виглядають заворожуюче. Це наполовину житлового будинку призначене для лазні, відпочинку.

Не менш цікавий варіант проекту Rg4942 – будинок з еркером і мансардою, плюс тераса. Житловий будинок розмірами 12340х14640 мм чудово впишеться в ландшафт будь-якого куточка природи Чорнозем’я, середньої смуги Росії. Фундаменти виконують за проектом стрічкові, використовують блоки ФБС: 18-5-6, 9-5-6, 9-5-6. Зовнішні стіни – брус 200х200х1500-6000 мм, газобетонні блоки на утеплювачі (ППС). Оздоблення будинку під дерево, клінкер або німецький цегла.

Підлоги гаража, бойлерного приміщень – грунт з дренажем щебінка, ПГС. Підлоги будівлі першого поверху, міжповерхових перекрить – дерево. Дах виконують – чотирьох скатний дах з еркером, накривають дах – металевої черепицею розмірами листа на вибір. Вікна монтують переважно з металевого пластику, благородного дерева.

Особливість будівель з мансардами, терасами

Конструкція приміщень дозволяє вмістити на загальній площі 161.16 квадратів житлової кімнати з квадратурою до вісімдесяти метрів. Вийдуть п’ять кімнат, з них чотири спальні. На першому поверсі вміщаються: гараж (18.54), бойлерна або газова котельня (4.92), величезна ганок (22.53), хол (7.06), санвузол (3.02), кухня (7.32), гостьова (8.37). На першому поверсі так само розташовані дві великогабаритні кімнати: вітальня (25.08), хол-їдальня (22.01).

Мансарда і тераса розміщують: два варіанти виконання три спальні– 17.33 (24.80), 14.08 (20.10), 14.60 (20.90), три балкона, всі зі спалень 0.66 (2.20), 0.96 (3.12), 0.94 (3.10), санвузол 8.78 (12.50), хол 5.11. На балконах витончено виходять назовні двері скло у весь зріст до підлоги, оздоблення деревом за рахунок еркера. Зручність компонування дозволяє в середній частині будинку долучитися до капітальної глухій стіні гаража сходи на мансарду.

Конструкція будинку зовні будинку дозволяє зробити дві закриті стіни об’ємного ганку центрального входу. Одна сторона примикає до эркеру, друга частина закрита глухою стіною гаража. При виконанні обробки дерево зверху, знизу цеглою, або клінкером 0.5-1.0 м прикрашає вигляд будинку до невпізнання.

У чому витонченість будинку з бруса з терасою

Дерев’яна хата завжди притягувала, як магніт лісу і природи, робила затишним комфортним житло. Рік від року садиба з диким деревом або брусом того ж стає шикарною розкішшю. Вони набувають небувалу популярність городян, селян, садівників.

Витончені по красі художні оформлення вписуються пейзажами до ділянок з лісом, на рівнині, біля води, на відкритій місцевості. Особливо красиво виходять хати на змінюваних по висоті рельєфах.

Варіанти півтора поверхових будинків з бруса

Невелика доробка типової серії дозволяє виконати два варіанти еркера в приватному будинку: РК-123, РК-22.

На габаритах стрічкового, гвинтового фундаменту виходить оригінальна конструкція – будинки з бруса 11000х14000 мм, такого ж розміру котедж на півтора поверхи. Стіни кладуть брусом 150х150х6000-4500-1500.

один Варіант (будинок 11х14 м), другий котедж тих же розмірів

Особливість типового проекту дозволяє варіювати двома типами будови по комплектації. Фундаменти під навантаження стін, даху дозволяє виконати пальовий фундамент кошторисною вартістю 210 тис. руб., стрічковий з блоків ФБС по ціні 540 тис. руб. Обидва типи ростверків витримують три види бруса: 150х150, 145х145, 145х195 мм.

На будинках з еркером поміщають до двохсот п’ятдесяти м2 загальної площі, усі на півтора поверхах будівлі. Двосхилий покрівля з еркером дозволяє застосувати два варіанти зручного покриття даху: керамічного, металевого черепицею. Під замовлення готову будову стінами бруса 150х150 мм повній комплектації виходить на остаточну ціну під ключ до 328 тис. руб.