Друк на келихах

Відвідувачі бару, безумовно, оцінять якість подається пива або вина, однак навряд чи запамятають торговельну марку. Для поліпшення впізнаваності бренду варто використовувати друк на келихах. Замовити таку послугу можна у досвідчених фахівців.

Методи нанесення зображення

Фірмовий знак можна наносити на будь-які скляні форми, проте не кожен спосіб підходить для конічних опуклостей. Технологія нанесення підбирається в залежності від складності предмета і товщини його матеріалу.

Найбільш поширені:

  • тамподрук;
  • сублімаційний метод;
  • шовкотрафарет;
  • деколювання.

Універсальним способом перенесення зображення є термодеколь. Технологія має свої особливості, завдяки яким виходить стійке барвисте зображення з чіткими контурами.

Особливості деколі

Деколь наноситься двома способами – холодним і гарячим. У першому випадку виключається випал предмета в муфельній печі. Холодну деколь покривають захисним лаком. Такий спосіб, в основному, застосовується для малих тиражів та сувенірної продукції. Холодна деколь не стійка до стирання і впливу водою.

Термодеколь передбачає гарячий випалення вироби, на яку нанесена деколь. Перекладається зображення на скло з гуммированной папери, покривається колоїдним лакомю В печі під впливом високої температури лаковий шар згорає, а фарба міцно проникає в структуру скла.

Зверніть увагу:! Термодеколь стійка до різного механічного впливу і воді.

Переваги деколірованія очевидні. Друк на келихах подібним методом зберігає свій первозданний красивий вигляд довгі роки. Предмет можна сміливо поміщати в посудомийну машину і щодня піддавати миттю з миючими засобами. Малюнок не стирається з часом, зберігає свої чіткі контури і яскраві фарби.

Деколювання дозволяє отримати повнокольоровий друк на келихах з багатою оттеночной палітрою. В інших методах можливе нанесення лише 4-5 пігментів.

Якщо ви хочете порадувати своїх близьких, друзів та колег, оригінальним подарунком варто замовити перенесення зображення на фужери. Оригінальний подарунок запам’ятається надовго і буде радувати багато років.

Увага! Можливий будь-який тираж деколированных келихів.

Деколированные фужери прикрасять ваш заклад і виступлять як ненав’язливого рекламного інструменту. Вони зайвий раз нагадають відвідувачам про бренд.