Гірлянда з помпонів і намистин на Новий Рік – покрокова інструкція + 20 фото з описом

Майстер-клас по створенню гарної Новорічної гірлянди з помпонів і намистин своїми руками. Детальний опис всіх етапів, а також готова схема від майстринь, по створенню красивої гірлянди.

Гірлянди – довгі, яскраві, незвичайні – це незамінний атрибут новорічних свят. Зазвичай ними прикрашають ялинку, ароматні ялинові гілочки, а також люстри, вікна, штори, стіни, не тільки в будинках і квартирах, але також у класних кімнатах, в актових залах, торгових павільйонах і інших громадських приміщеннях. Загалом, для створення новорічного настрою обов’язково потрібно використовувати багато яскравих фарб, багато декоративних елементів, не боятися комбінувати різні відтінки, матеріали, і все це виставляти напоказ. У Новий рік все має іскритися, блискати й радувати нас.

На фото представлено готовий варіант — Новорічна гірлянда з помпонів і намистин

Цим і привабливий зимовий свято для дітей і дорослих. Гарні гірлянди можна не тільки купити в магазині, але і зробити самостійно, і тим самим, прилучити дітей до дивовижного новорічного творчості. Що ж можна використовувати для того, щоб зробити гірлянду. Звичайно, найчастіше такі довгі змійки виготовляють з паперу. Це найдешевший варіант, а також він швидкий, підійде для колективної роботи. Тому ви можете посадити колектив дітей і буквально за 1-2 уроку отримати прикраси для актового залу, наприклад, строкаті ланцюжка, ліхтарики і так далі.

Але в цьому уроці мова піде про інше, ми підемо іншим шляхом, і будемо використовувати більш дорогі матеріали: помпони та намистини, і ціна вашої гірлянди напряму буде залежати від якості, вартості намистин, а також від довжини вашого гірлянди. Також помпони ви можете придбати різного розміру, тут представлені невеликі пухнастики в діаметрі приблизно 1,5 див. Отже, розглянемо 2 види гірлянди з використанням красивих намистин та помпонів, виконати які ви зможете дуже швидко. Робота передбачає створення довгою змійки по типу бус, тому вам знадобиться міцна нитка, наприклад, в’язальна, або шнурок. Але оскільки нитка повністю буде прихована всередині гірлянди, то краще вибрати найдешевший варіант, тобто непридатні в’язальні нитки. А шнурок коштує набагато дорожче.

Зорієнтуйтеся спочатку, яку по довжині гірлянду ви хочете отримати, це буде залежати від того, що саме ви хочете прикрасити, будь-то маленька ялинка або ціла кімната, і вирушайте в магазин творчості для того, щоб купити набори намиста і помпоном. А все інше у вас, напевно, знайдеться вдома. Починайте роботу з гарним настроєм, запасом матеріалів і допомагайте дітям. Так вони навчаться орудувати голкою.

Вміст огляду:

 • Список матеріалів, для створення Новорічної гірлянди
 • Покрокова інструкція, як зробити гірлянду з помпонів і намистин

Список матеріалів, для створення Новорічної гірлянди

Матеріали для роботи:

 • набори різнокольорових намистин, бажано багатобарвних, унікальних, різної форми;
 • помпони діаметром приблизно 1,5 см або будь-якого іншого;
 • міцна в’язальний нитка або шнурок, джутова нитку і так далі;
 • голка з широким отвором за типом циганської;
 • ножиці.

Покрокова інструкція, як зробити гірлянду з помпонів і намистин

 • 1. Візьміть для роботи необхідні матеріали. Намиста можуть бути не тільки круглі, але і циліндричні, багатобарвні, смугасті. Це відмінний варіант для новорічного творчості. Подивіться, як багато фарб ви можете задіяти тут, так і помпони теж можна вибирати миксованные. В’язальний нитка обов’язково повинна бути міцною, а колір її абсолютно неважливий.

 • 2. В вушко голки вставте кінчик нитки, затягніть і залиште таку довжину, яку ви хочете отримати гірлянду.

 • 3. На кінчику нитки зав’яжіть вузлик і перевірте, щоб намистинки з нього не випадали. До речі, бажано, щоб намистинки були теж з широким отвором і добре проходили через вушко голки. Починайте нанизувати намистинки і простягайте їх до упору, міксуйте за кольорами і формою. Наприклад, просуньте 2 різнокольорові круглі намистинки.

 • 4. Потім одну широку циліндричну бусинку і ще 2 круглі.

 • 5. Прикріпіть помпон. Також прошийте його, ніби бусинку. Він легко проколюється голкою.

 • 6. Збирайте таким чином довге намисто, чергуючи ті ж елементи, але різних кольорів. Зберіть стільки, скільки ви хочете, або на скільки вистачить у вас матеріалу. Ось така чудова яскрава гірлянда виходить.

 • 7. Така яскрава змійка буде відмінно виглядати на ялинці у новорічну ніч. Це прикраса.

 • 8. І ще один варіант, виконаний за таким же принципом з використанням красивих бусинок і помпоном. Тут також знадобиться голка і нитка.

 • 9. Починайте нанизувати намистинки, наприклад, 2 штуки, попередньо зав’язавши вузлик.

 • 10. Далі додайте помпон будь-якого кольору і знову нанизайте 2 намистинки.

 • 11. Продовжуйте збирати намисто, чергуючи помпони та 2 намистинки, і у вас вийдуть чудові прикраси.

 • 12. Виконайте довгу змійку і милуйтеся результатом своєї творчості.

 • 13. Така красива гірлянда буде довго зберігатися. Ви прикрасите нею ялинку, а потім зніміть і залишите для наступних новорічних свят.

 • 14. До речі, такі гірлянди можна використовувати не тільки під Новий рік, але і на будь-який інший свято, коли вам необхідно створити святковий настрій в кімнаті, будь то ювілей, день народження, 8 березня, день святого Валентина.

Завантажити посібник у форматі PDF
Лайк автору +2
Рекомендуємо прочитати

Новорічна ялинкова прикраса – вінок з помпонів і намистин своїми руками — легка інструкція з описом і фото

Іграшка на ялинку з помпонів — проста інструкція, як зробити своїми руками (фото)

Бичок Дід Мороз — виріб символ Нового Року 2023 — інструкція, як зробити своїми руками

Рибка з дроту та помпонів своїми руками: проста інструкція для дітей + 15 фото

Ялинка з пухнастою дроту: майстер-клас по створенню оригінального новорічного прикраси своїми руками (інструкція + фото)

Ялинкова іграшка зірочка з дроту і намистин своїми руками: майстер-клас для початківців (фото + інструкція)

Виріб ялинка з соснової шишки — інструкція, як зробити своїми руками (фото + майстер-клас)

Сніжинка з паличок від морозива та помпонів — покрокова інструкція, як зробити прикрасу своїми руками (20 фото)

Новорічні витинанки на Новий 2023 рік Бика на вікна: покрокова інструкція з фото, шаблонами та описом. 200 кращих ідей!

Іграшка на ялинку (вінок) — Інструкція та покроковий майстер-клас з фото зі створення новорічного вінка

Листівка скрапбукінг на Новий рік 2021 своїми руками: поетапна інструкція по створенню листівки своїми руками

Як прикрасити ялинку на Новий Рік: 250 фото ексклюзивних ідей за вибором кольору, стилю і іграшок на ялинку