Ідеї для лд (особистого щоденника дівчинки) – варіанти оформлення, підбір матеріалів, майстер-клас для створення своїми руками (120 фото)

Дивіться найкращі ідеї для особистого щоденника дівчинки, поетапний майстер-клас по оформленню. Підбір необхідних матеріалів, фото найцікавіших варіантів.

Незважаючи на велику кількість друзів в соціальних мережах і цілком реальних подружок, які розуміють мам або пильних бабусь, у будь-якої дівчинки існують невеликі секретики, які вона може довірити тільки самим-самим перевіреним людям (наприклад, старшій сестричці), та й то не завжди. А якщо такої людини поки не вдалося знайти, то поділитися своїми думками, переживаннями, радісними і сумними моментами допоможе особистий щоденник.

Звичайно, зараз в магазинах можна придбати все що завгодно, але щоденник тому і називається «особистим», що повністю відображає характер і уподобання своєї господині. Тому найкращим варіантом стане створення такої книжечки власними руками, тим більше, що подібний процес не складе особливої складності.

Матеріали

Особистим щоденником може стати звичайна зошит. Для початку можна вибрати не дуже товстою, а потім, коли ідеї для лд остаточно оформляться, придбати блокнот або зошит товстіший.

Для того, що втілити самі гарні ідеї для лд знадобляться кольорові олівці, фломастери, маркери, стікери, красиві картинки і вирізки з журналів, листівки, календарики.

Всі ці нехитрі предмети перетворять нудну зошит в унікальну книгу, яку буде цікаво вести і перечитувати після закінчення вільного місця.

до Речі, коли дівчинка підросте і стане мамою, такий щоденничок допоможе їй краще розуміти власних діток.

Ідеї для створення особистого щоденника

Ідеї для ЛД 2020 року ніде не прописані, і ніхто не зможе дорікнути його творця в тому, що вона неправильно завела або вже веде свою секретну книжку. В першу чергу, тому що він Секретний, а в другу, тому що його господиня саме так уявляє собі ідеї для особистого щоденника.

Тому можна скористатися готовими радами, підглянути цікаві сторінки у подружок (якщо вони погодяться показати свої творіння) або придумати щось своє.

Безпека щоденника

Але в першу чергу необхідно убезпечити щоденник від сторонніх поглядів.

Звичайно, мама або тато навряд чи зацікавляться щоденником, але от противний брат або набридлива сестра цілком можуть розголосити таємні таємниці.

 • Перший варіант – це надійно заховати власне творіння. Затишних місць можна придумати масу, але, швидше за все, ніхто не буде шукати ваші записи в шкільних зошитах за минулі роки.
 • Другий варіант – завести два щоденника. В одному використовувати загальнодоступні фрази, а другого довіряти «найстрашніші» секрети і потаємні думки. При цьому перший щоденник можна навіть не дуже якісно заховати, щоб його швидко знайшли надто цікаві родичі.
 • Третій варіант – придумати грізну напис, типу: «Не влізай – уб’є». Інтернет надасть безліч самих незвичайних способів відлякати непроханого читача. При цьому написи можуть бути і у віршах, і в прозі. Але слід мати на увазі, що подібні фрази лише розпалюють цікавість.
 • Четвертий варіант – поставити невеликий замок з ключем або кодом. Його, до речі, можна поцупити з валізи.

Основні ідеї для сторінок

Ідеї для особистого щоденника для дівчаток можуть бути настільки різноманітні, що перерахувати їх усі не представляється можливим. Так що вибір буде цілком залежати від уподобань його власниці. Найчастіше назвами сторінок стають:

 • Мої рецепти. Тут можна записувати/вклеювати найсмачніші або незвичайні рецепти, які господиня спробувала сама або знайшла в журналах і в інтернеті. Ці записи допоможуть приготувати святкову вечерю для домочадців або скласти меню на день народження.
 • Мої подорожі. Мало знайдеться людей, які не люблять відвідувати інші міста і країни, знайомитися з новою культурою (або просто відправлятися в село до бабусі). Але так само мало людей готові записувати свої враження. А адже з часом спогади, навіть найцікавіші, стираються з пам’яті і губляться в потоці сірих буднів. Щоб посміхнутися і пригадати щасливі моменти поїздки і знадобляться записи на сторінці щоденника. Сюди ж можна вклеювати квитки на поїзди чи автобуси, в музеї і театри, незвичайні листівки або фотографії місць.
 • Мудрі фрази. Подібні легкі ідеї для лд допоможуть втілити сторінки соціальних мереж. Адже більшість подружок обов’язково використовують їх у своїх нотатках. А можна піти нестандартним шляхом і уважно почитати книжки. Навіть у дитячих казках знайдеться чимало фраз, які змусять задуматися або зробити їх тимчасовим (або постійним) девізом життя.
 • Мої думки. Якщо власницю щоденника щось дійсно хвилює чи вона не може прийняти рішення, то така сторінка допоможе подолати кризу. Достатньо записати все, що наболіло, відкласти щоденник в бік і зайнятися іншими справами. Дуже часто подібне «вимовляння» відкриває нову дверцята в свідомості, і рішення проблеми приходить з несподіваного боку.
 • Мої плани. Подібні ідеї для лд для дівчаток допоможуть повніше зрозуміти себе, свої уподобання, знайти свою дорогу. І зовсім необов’язково потім все життя прагне до первісної мети. Плани та устремління легко можуть помінятися.
 • Мої щасливі моменти. Така сторінка допоможе підняти настрій в періоди смутку, посміхнутися і зрозуміти, що життя прекрасне і дивовижне.
 • Мої фільми (серіали, музика, вірші, книги, картини). Так, уподобання можуть змінитися, але господиня щоденника потім буде з ніжністю згадувати свій досвід у пошуку найулюбленіших творів мистецтва.
 • Мої свята. Тут можна описувати вже пройшли заходи з картинками і фотографіями або планувати таке торжество.

Додаткові ідеї для сторінок

Доповнити щоденник можна сторінками друзів і коханих, членів сім’ї та інших родичів, календарем, улюбленими квітами, іграшками, листами моди і стильних комбінацій в одязі.

Користь від щоденника

Крім приємного проведення часу ведення власної книжки допоможе:

 • сформувати красивий почерк;
 • знизити рівень стресу;
 • розвинути творчі навички;
 • придбати посидючість;
 • підвищити інтелект;
 • самостійно навчитися знаходити вихід із складних ситуацій.

Так що, якщо рідні будуть обурюватися секретним творчістю дочки, завжди можна сказати, що вона використовує нестандартні форми розвитку своїх здібностей.

Фото особистого щоденника