Костюм розбійника своїми руками: поетапний майстер-клас для створення своїми руками. Ідеї дизайну костюмів на ранок

Поетапний майстер-клас, як створити костюм розбійника своїми руками, докладні схеми і шаблони. Огляди дизайнів костюмів для дітей різного віку.

Отримати роль на ранку в дитячому саду — особлива гордість. Особливо якщо ця роль-одна з головних. Зазвичай стан гордості і радості за своє талановите чадо швидко змінюється шоком — де взяти костюм? Мами в паніці починають бігати по магазинах, обдзвонювати знайомих у пошуках костюма.

Добре якщо потрібний костюм досить затребуваний і його легко знайти. Костюм розбійника знайти в магазині не так вже просто. А якщо замовляти через інтернет-магазин, ціна може виявитися не зовсім прийнятною для сімейного бюджету. А адже, якщо трохи подумати, костюм розбійника легко зробити самостійно. Як зробити костюм розбійника своїми руками описано в статті.

Як виглядає костюм розбійника

Перед Вами фото костюмів розбійника, зроблених своїми руками. Умовно можна виділити 2 напрямки розбійницьких костюмів: морські розбійники і наземні. Костюми у них трохи розрізняються. Тільняшка — основа костюма пірата — морського розбійника. У наземних персонажів основа костюма — сорочка з лахміттям. Далі костюми доповнюються широкими штанами.

Колір штанів може бути чорним, червоним, коричневим, темно-синій або в подовжню смужку (чорно-білі, синьо-білі, червоно-сірі). Хоча це не обов’язково, можна придумати свій варіант. Штанці можуть бути як укорочені, так і довгими шортами на манжетах над колінами. Припустимо доповнити наряд жилеткою (довгої або короткої) або піджаком, поясом, головним убором і чобітьми.

Пов’язка на око доповнить наряд пірата. Невід’ємною частиною розбійницького костюма є лахміття і череп з кістками. Тепер, коли елементи костюма розглянуті, можна приступити до вирішення питання: зібрати вбрання з того, що є вдома в гардеробі або зшити новий вбрання з нової тканини?

Збираємо костюм розбійника для хлопчика

Як же зробити костюм розбійника своїми руками. Відберіть речі, які можуть знадобитися у виготовленні костюма розбійника для хлопчика своїми руками, керуючись описом вище. Тільняшка, біла або чорна сорочка (водолазка). Штани або довгі шорти темного, червоного кольорів або смугасті. Жилет або піджак. Вони за кольором можуть збігатися з кольором штанів або бути іншого кольору. Приступимо до комплектування наряду.

Костюм з тільником

Смугастий тільник сама по собі виглядає яскраво і акцентує на собі увагу. Доповніть її короткими штанцями, нижні краї яких можна нарізати бахромою або зробити зубчасті краї. По можливості і бажанням додайте жилетку. На костюмі розташувати кілька латок з контрастної тканини, пришивши їх швом вперед голку. Акуратність тут не потрібна.

На пов’яжіть голову бандану або хустку чорного або червоного кольору. А якщо є бандана з черепами — це вже буде зовсім по-розбійницькі.

Пов’язку на око можна зробити як чорної смужки тканини або як коло на резинці. Найпростіше — вирізати коло з шкіри чи фетру чорного кольору, ці матеріали не потребують додаткової обробки. Якщо під рукою лише чорна тканина, з неї необхідно вирізати 2 гуртка діаметром 5-7 див Скласти кола обличчям всередину, по краю прокласти строчку, залишить не зашитими 1,5-2 див. Вивернути на обличчя. Зашити отвір. Залишається відпрасуйте коло і пришити білизняну гумку, відмірявши потрібну довжину по обхвату голови.

Навколо талії обв’яжіть контрастний по відношенню до штанів пояс.

Іграшкова шабля, чоботи — і костюм розбійника готовий!

Вбрання з сорочкою (водолазкою)

Замість тільники в цьому костюмі буде чорна, червона або біла сорочка (водолазка).

Головне правило: сорочка і штани (жилет) повинні бути одного кольору. Наприклад чорна сорочка, червоні штани і синя жилетка. Чи біла сорочка, чорна жилетка, штани в червоно-сіру смужку. Для пояса можна взяти шарф (червоний, чорний, синій), шкіряний ремінь з металевою пряжкою або смужку тканини червоного або чорного кольору, шириною близько 20 см і довжиною такий, щоб можна було зав’язати пояс, обмотавши 2 рази навколо талії. Не забудьте зробити по краю жилетки і штанин зубчастий край і при бажанні нашити різнокольорові заплатки.

Головний убір. Підійде бандана, косинка, стара капелюх з полями. Самий ідеальний варіант, якщо вдома знайдеться треуголка. Хоча капелюх можна зробити з крислатого капелюха, склавши з 3 сторін краю і прикріпивши їх степлером або нитками до тульї капелюхи.

Щоб наряд вже зовсім був схожий на розбійницький, прикрасьте його зображенням черепа. Картинку можна намалювати білою фарбою за трафаретом, викачаного з інтернету. Можна вирізати череп з кістками з білої тканини і нашити (приклеїти) на головний убір або жилетку.

Можна доповнити костюм пов’язкою на око. Як зробити її описано вище. Не зайвим буде пов’язати на шию хустку, адже розбійники, при нападі закривали обличчя, щоб їх не впізнавали.

Доповнюємо костюм чобітьми і розбійник готовий! За таким же опису можна зробити костюм Солов’я-розбійника своїми руками. Для Солов’я-розбійника було б зовсім чудово знайти хутряну жилетку і пояс пов’язати поверх неї.

Роль розбійниці зараз теж не рідкість. Так що, якщо для доньки випала така роль, не губіться, перегляньте гардероб. Костюм розбійника для дівчинки своїми руками збирається за тим же принципом, що і для хлопчика. Тільки замість штанів можна взяти пухнасту спідничку. Вона може бути як коротким, так і довгим. Добре виглядає довга картата спідниця-сонце в такому вбранні. В костюмі для дівчинки можна взяти як сорочку, так і блузку з воланами.

Костюм з короткою спідницею можна доповнити прозорими чорними колготками, попередньо зробивши на них дірки. Доповніть наряд аксесуарами: пояс, пов’язка на око, чоботи та біжутерія у вигляді ланцюгів.

Як зшити новий костюм розбійника

При наявності швейної машини, наряд можна зшити своїми руками.

Сорочка або водолазка, напевно знайдеться в гардеробі будь-якого хлопчика або дівчинки. Можна для такого випадку купити тільник. Залишається вирішити питання зі штанцями (спідничкою) і жилеткою. Доповнити все аксесуарами.

Як розрахувати тканина на костюм розбійника?

Для штанців відміряє довжину від талії до бажаної довжини. Для жилетки знімаємо мірку від плеча до бажаної довжини. Складаємо 2 значення, додаємо 10 см на пояс і 2 см на припуски для швів (на плечі і по лінії талії по 1 см). Нижні краї штанців і жилетки будуть рвані, їх обробляти не треба.

Для пояса поверх жилетки слід купити контрастну до основної тканина шириною 10 див. З цієї ж тканини можна зробити хустку на голову. Довжина сторони хустки 55-60 див.

Будуємо викрійку. Для створення викрійки штанців і жилетки, візьміть футболку (не в облипку) і піжамні штани або шорти трикотажні. Акуратно обвести одяг на папері. В зоні гумок не звужуйте викрійку. Від самої виступаючої точки стегна ведіть вгору пряму лінію. Викрійку штанів не варто звужувати і в районі штанин, вони повинні бути широкі. Вирізаємо деталі з тканини. Не забудьте додати припуски на шви з боків і зверху.

Нижні краї розрізати як бахрома або вирізати трикутники різного розміру, щоб одержати рваний край. Жилет зшити по плечових і бічних швах. Штанини спочатку стачать по бічних і внутрішнім швах, а потім зшити разом. Пришити пояс, вставити гумку. Пояс поверх жилетки можна зшити, а можна просто загорнути смужку і обмотати навколо талії. Краї такого поясу можна трохи розпустити, щоб вийшла бахрома по менших сторонах.

Для костюма розбійниці спідничку взагалі можна зробити без застосування швейної машини. На допомогу прийде фатин середньої жорсткості. Він продається шириною 1,5 метри або в котушках шириною від 15 см. Для спіднички потрібно 1 котушка або 3 метра при ширині 1,5 метра. Потрібно все порізати на смужки шириною 15 см і довжиною 25-30 см (в залежності від росту дитини). Кожну смужку трохи потягніть. Відмірявши по талії широку гумку, зшийте її в кільце. Всі смужки потрібно, нав’язати на гумку будь-яким способом. Після збору спіднички, кожну смугу потрібно потягнути трохи, распушая спідничку.

Залишається зібрати всі деталі костюма та доповнити аксесуарами. Новорічний костюм розбійника своїми руками можна трохи прикрасити мішурою.

Фото саморобного костюма розбійника