Костюм сніговика своїми руками: ТОП-100 фото кращих ідей + інструкція

Готові варіанти костюма сніговика на Новий Рік. Майстер-клас з фото і детальним описом, як зробити гарний костюм своїми руками.

Костюми, зроблені своїми руками завжди цінуються набагато більше, ніж покупні. Швидке настання зими вже віщує велику кількість дитячих костюмів на зимову тематику. Розглянемо як зробити костюм сніговика для хлопчика своїми руками.

В першу чергу необхідно забезпечити необхідну кількість матеріалів для виготовлення костюма.

Використовувані матеріали

Спочатку необхідно подбати про выкройках костюма. Їх можна знайти в інтернеті на дитину будь-якого віку, або, якщо це необхідно, самостійно створити викрійки.

Для створення знадобляться тільки речі дитини і матеріал, з якого передбачається робити основу для костюма. За допомогою речей мірки знімаються, це дозволить зробити костюм ідеально підходить під конкретну комплекцію дитини, з урахуванням його особливостей.

Далі залишається тільки зшити основу, щоб вона являла собою штани і кофту. При бажанні їх можна об’єднати в одну деталь, пошивши на поясі. В цьому разі необхідно додати блискавку ззаду, яку також потім потрібно буде приховати.

В якості матеріалу, з допомогою якого костюма буде надаватися форма, рекомендується використовувати поролон. Він м’який і об’ємний, з нього дуже легко формувати будь-яку форму, яка необхідна для костюма.

Також необхідно розуміти, що у сніговиків буває різна форма. Для дитячого костюма не потрібно робити занадто об’ємні форми, досить буде позначити класичний трикутник з капелюхом.

Цілком можливо не робити капелюх, а зробити капюшон для костюма, на якому буде намальовано обличчя сніговика. Це досить популярний і зручний спосіб, не потребують додаткових витрат.

Якщо все ж прийшли до висновку про необхідність капелюхи, її варто викроювати з жорсткого матеріалу. Якщо костюм робиться на один раз, то цілком можна використовувати і картон, він досить щільний і міцний, з ним легко працювати і його можна пофарбувати.

Однак, якщо костюм планується використовувати кілька разів, необхідно використовувати більш надійні матеріали.

Як надати форму костюма

незалежно від того, робиться костюм сніговика на дорослого своїми руками, або для маленької дитини, краще всього використовувати тонкий поролон. По-перше з ним набагато легше працювати, по-друге, в такому костюмі буде не так спекотно і душно, до того ж він буде легше.

Вирізати щось дуже складне не потрібно, досить буде вирізати пару ліній різної ширини, вони будуть символізувати кулі.

Далі, по довжині ліній необхідно зробити кілька надрізів, щоб деталей можна було надати округлу форму. Досить буде прихопити кінці парою стяжков, щоб конструкція трималася. Після цього обернути тканиною, щоб надати більш красивий і святковий вигляд.

Фактично, на цьому закінчується велика частина роботи над костюмом. Це найбільш складна і об’ємна частина. Далі залишається зайнятися декоруванням вбрання, щоб він виглядав красиво й оригінально. Для цих цілей можна використовувати найрізноманітніші матеріали.

Декорування

Щоб зробити ніс для костюма сніговика своїми руками, можна використовувати жовтий або оранжевий картон. Він символізуватиме за кольором морква, яка використовується в класичних сніговика.

Картон потрібно просто скрутити в конус, після чого скріпити клеєм, щоб він не розійшовся. Далі необхідно з двох сторін виконати невеликі отвори, через які просмикнути гумку.

Вона потрібна для того, щоб ніс тримався на дитину. Гумку рекомендується підбирати максимально тонку, і при цьому не тверду, щоб цю частину костюма було зручно носити.

Також додатково ніс потрібно трохи розфарбувати звичайними фарбами, додати реалістичності за допомогою коричневого кольору, намалювавши смуги і точки, як на справжній морквині.

Вище вже навели приклад, як можна зробити капелюх. Однак далеко не всі сніговики носять капелюх, на деяких з них її імітує відро. Природно, брати даний алюмінієве відро не має сенсу, бо воно велике і важке для дитини.

В цьому випадку можна використовувати дитяче відерце відповідних розмірів і форми. Щоб підігнати його під костюм, потрібно розфарбувати його в металевих колір.

Особливості

Задаючи питанням як зшити костюм сніговика своїми руками, не можна забувати про унікальність і творчому підході. Копіювання костюма з інтернету не принесе радості ні в процесі виготовлення, ні при його носінні на святі. А ось наряд, який був самостійно придуманий і зроблений за викройкою костюма сніговика зробленої своїми руками, буде набагато цінніше.

Якщо зовсім немає ідей і досвіду, в мережі можна подивитися викрійки костюма сніговика, зробленого своїми руками. Отримані ескізи необхідно буде підігнати під конкретні розміри і комплекцію.

Там же можна підглянути декоративні рішення для костюма. Дуже часто використовуються великі гудзики на сорочці, вони привертають до себе увагу і виглядають досить ефектно. Тут також можна використовувати фактично будь-який матеріал.

В ідеалі, звичайно, використовувати справжні гудзики, якщо вдасться знайти підходящий розмір. Як правило, їх можна придбати в магазині святкових костюмів та аксесуарів, або виготовити самостійно.

На фото костюма сніговика своїми руками видно, що дуже часто для гудзиків використовується товстий картон, тому він добре підходить для цих цілей. Спочатку необхідно вирізати основу для гудзики, можна використовувати кілька шарів, якщо картон дуже тонкий. Далі, необхідно виконати 4 отвори , як у гудзиках. Робиться це за допомогою шила.

Заключним етапом є створення обідка на гудзику, щоб надати їй більш реалістичний вигляд. Для цього з картону слід вирізати порожнистий коло в пару шарів, наклеїти їх на готову гудзик. Пришивати її до костюма можна звичайними нитками.

Єдиним недоліком костюма може бути неможливість його попрати. Тому матеріали потрібно підбирати максимально не мазкі, або покривати вологостійкими тканиною.

Фото костюмів сніговика