Красива листівка на 8 березня: інструкція, як зробити своїми руками (майстер-клас + фото)

Урок створення незвичайної листівки на 8 березня своїми руками. Покрокова інструкція та майстер-клас для дітей з фотографіями. Детальний опис всіх етапів, схеми, шаблони та рекомендації від майстринь.

У майстер-класі мова піде про яскравою листівці, декорованою квіткою, метеликом і мініатюрної вісімкою. Вона призначена для милої жінки як подарунок до Міжнародного жіночого дня. Шедевр можна доповнити за своїм розсудом. Тут використані вирубка і мереживо, а також полубусинки, тичинки, маленька листівка і відрізки стрічки. Але все залежить від вашої фантазії, наявних матеріалів і бажання творити. Юна особа буде в захваті від такого незвичайного подарунка. І не тільки, адже листівка підійде для подруги, дочки, мами або бабусі.

Приклад готової листівки на 8-е березня

Розглянемо, як зробити подібний варіант в техніці скрапбукінг. Займаючись цим хобі, ви відвернетеся від багатьох проблем. Вам не доведеться шукати унікальний подарунок для кого-небудь із рідних, ви зможете зробити його своїми руками. А ідеї після декількох тренувань незабаром почнуть зароджуватися самі. Також почнуть поступово накопичуватися і матеріали для творчості.

Вміст огляду:

 • Матеріали, для створення листівки своїми руками
 • Поетапна інструкція створення красивої листівки на 8-е березня

Матеріали, для створення листівки своїми руками

Для виконання листівки підготуйте:

 • щільний картон (тут був використаний білий і червоний);
 • скрап папір у рожевих тонах;
 • наклейку у вигляді об’ємної метелики;
 • квіточка трояндочку;
 • будь-яку вирубку і мереживо, які будуть вписуватися в загальний ансамбль;
 • красиві полубусинки;
 • тичинки;
 • рожеву стрічку з люрексом;
 • зелені листочки;
 • маленьку листівочку у вигляді вісімки;
 • клей-пістолет;
 • ножиці;
 • двосторонній спінений скотч.

Поетапна інструкція створення красивої листівки на 8-е березня

1. Білий картон зігніть навпіл і з двох сторін наклейте прямокутники меншого розміру. Це будуть підкладки для виконання подальших операцій. Основа листівки повинно бути жорстким, а основа дозволить додатково зміцнити його, адже на поверхні буде створено об’ємний малюнок – досить важка композиція.
2. Ще один прямокутник виріжте з декоративного паперу. Тут був використаний лист в рожеву клітку. Скрап папір теж досить щільна. Кожен наступний прямокутник зменшуйте на 2 мм, щоб виділити своєрідну рамку.
3. Наклейте на центр листівки восьмерочку. Бажано, її підібрати в тон скрап папері. Подібні мініатюри нескладно купити в будь-якому канцелярському магазині перед святом. І вам не доведеться шукати картинку для роздруківки або малювати щось подібне. У разі підготовки листівки до іншого свята, ви можете вибрати і інший центральний елемент, наприклад, червону валентинку до 14 лютого, букет квітка до Дня народження і так далі.
4. Наклейте горизонтально і вертикально вирубку і мереживо, додайте метелика. Вирубку створюють майстрині з допомогою спеціальної машинки і ножів, особливо, якщо вони виконують багато виробів на замовлення. Але розглянете варіант покупки готової вирубки в магазині для творчості, ви обов’язково знайдете відповідну вам серед великої різноманітності. Метелики у вигляді наклейок – це яскравий варіант, але підійде і вирубка.
5. Підготуйте ніжну рожеву стрічку з люрексом, зелену вирубку, квіточка і тичинки. Ці декоративні елементи – лише приклад того, що можна прикрашати подібну листівку. Близько квітки красиво виглядає будь-яка зелень.
6. Наклейте зелень по окружності, а також петельки з стрічки, пучки тичинок. Наостанок в центр прикріпіть трояндочку. Такі об’ємні деталі кріплять з допомогою термопістолети.
7. Прикрасьте свою листівку красивими полубусинками, розмістивши їх в різних місцях, і підпишіть свій шедевр. Цікавий подарунок до Міжнародного жіночого дня готовий. Важко зіпсувати його зайвими деталями, адже техніка скрапбукінг досить обширна. Таку листівку неможливо купити в магазині, вона виконана з любов’ю, своїми руками, спеціально для дорогого серцю людини.

Завантажити посібник у форматі PDF
Лайк автору 0
Рекомендуємо прочитати

Вітальні листівки у техніці скрапбукінг — вчимося робити своїми руками

Листівка скрапбукінг на Новий рік 2021 своїми руками: поетапна інструкція по створенню листівки своїми руками

Як зробити листівку своїми руками — огляд оригінальних ідей і сучасного дизайну. Майстер-клас для початківців (20 фото з описом)

Осіння листівка своїми руками (техніка скрапбукінг) — проста інструкція з фото та описом

Яскрава скрап листівка – подарунок до Міжнародного жіночого дня (8 березня): інструкція + майстер-клас з фото

Красива листівка до Дня вчителя своїми руками: докладна інструкція, фото, схеми, шаблони + майстер-клас для дітей будь-якого віку

Бичок Дід Мороз — виріб символ Нового Року 2023 — інструкція, як зробити своїми руками

Новорічна листівка з об’ємною ялинкою своїми руками: легка, поетапна інструкція + майстер-клас

Тичинки для квітів своїми руками — інструкція, як зробити красиві тичинки для створення квітів (майстер клас з фото)

Новорічна ялинка з фатину своїми руками поетапно — легка інструкція з фото та описом створення красивого прикраси на Новий Рік 2021

Виріб символ Нового Року 2023 — Корівка-Снігуронька з фетру: покрокова інструкція, як зробити своїми руками

Листівка-валентинка своїми руками — гарний подарунок на день Всіх Закоханих