Новорічна ялинкова прикраса – вінок з помпонів і намистин: інструкція, як зробити своїми руками

Докладний опис всіх етапів створення гарного Новорічного ялинкового прикраси вінок з помпонів і намистин. Покрокова інструкція з фото та описом від майстринь.

Пропонуємо розглянути в цьому уроці яскраву маленьку річ, приємну на дотик, пухнасту, виконану у вигляді віночка. Так виглядає виріб новорічної тематики з помпонів і намистин, актуальна напередодні Нового року. Вам обов’язково знадобляться ці чудові матеріали для творчості. Зазвичай віночки виконують великими і вішають їх на двері, прикрашають ними приміщення, але на ялинці такі маленькі мініатюри теж цілком доречні, і ви можете зробити багато різнокольорових віночків, щоб прикрасити свою лісову красуню.

На фото представлено готове — Новорічна ялинкова прикраса

На цьому сайті ви знайдете багато варіантів новорічних поробок, щоб у вас вийшов цілий каскад прикрас для новорічної ялинки. Подібний віночок виконується швидко і легко, і ви можете використовувати мінімум матеріалів. Чим красивіше у вас будуть намистинки, помпони, а також серединка, тим яскравіше і вбранні вийде сам вінок.

Вміст огляду:

 • Список матеріалів для створення прикраси
 • Інструкція, як зробити новорічний вінок – прикраса на ялинку

Список матеріалів для створення прикраси

Що необхідно підготувати для створення новорічного прикраси:

 • яскраві помпони з блиском (тут використовувалися червоного і зеленого кольору, діаметром 1,5 см, але можуть бути і інші забарвлення);
 • намистини діаметром 1 см різного кольору (прозорі, але можуть бути і матові);
 • термоклей;
 • нитка з голкою;
 • золотисті намистинки на нитку;
 • кабошон-бантик;
 • блакитна стрічка з люрексом.

Інструкція, як зробити новорічний вінок – прикрасу на ялинку

 • 1. Візьміть для роботи набір помпонів, і вам необхідно буде вибрати цікаві кольори. Тут використовувалися помпошики розміром 1,5 см з люрексом, але ви можете використовувати матові, більші або, навпаки, більш дрібні, адже мова йде про маленьку виробі – прикрасу на ялинку. В голку затягніть нитку будь-якого кольору для того, щоб сформувати віночок. Нитку всередині буде не видно. Можете використовувати чорну, білу або будь-яку іншу.

 • 2. З підготовленого пакета з помпонами виберіть ті, які вам сподобалися, наприклад, як у цьому випадку, зеленого і червоного кольору. Тут використовувалося 8 штук, але підійде і більше.

 • 3. Візьміть намистинки, досить великі, з великими отворами. Ці красиві деталі також будуть доречні в новорічній виробі. Діти будуть в захваті від перспективи використовувати такі чудові матеріали для творчості, та ще й робити прикраса на ялинку своїми руками.

 • 4. На кінці нитки, просмикнути в голку, зав’яжіть вузлик і починайте формувати бусики. Проколіть 1 помпон, простягніть нитку, потім нанизайте бусинку, потім знову помпон і чергуйте їх.

 • 5. Продовжуєте формувати таку гусеницю, чергуючи помпони за кольорами, а також намистинки між ними. Подібним чином ви можете зробити гірлянду, якщо повністю нанизайте довгу нитку намистинками, помпонами, іншими підвісками.

 • 6. Коли ви додасте останню деталь, то зав’яжіть вузол на кінці і сформуйте таким чином віночок. Тобто це буде невелике кільце, що складається з обраних вами деталей. Це кільце вже виглядає досить ошатно, але щоб його повісити на ялинку, потрібно виконати ще дещо, тобто прикріпити петельку.

 • 7. Приховайте кінець нитки, усуньте його.

 • 8. Якщо ви використовуєте замість нитки тонку гумку, то у вас навіть вийде яскравий новорічний браслетик. Але в уроці мова йде про новорічному оздобленні. Між двома ланками зав’яжіть стрічку, наприклад, як у цьому випадку, блакитного кольору з люрексом, а також зав’яжіть вузлик з протилежного боку.

 • 9. Нерівні кінці стрічки обріжте і полум’ям обпалити, щоб не вибивалися нитки з атласу. Тепер у вас готова петелька для кріплення на ялинку іграшки.

 • 10. Підготуйте додаткові елементи для прикраси, наприклад, дрібні золотисті намистинки на нитки, а також кабошон-бантик.

 • 11. Поділіть намистинки на кілька відрізків або сформуйте невеликі петельки, бантик, як вам подобається. Приклейте біля основи основний петлі.

 • 12. Зверху задекоріруйте яскравим кабошоном, щоб закінчити ваш віночок.

 • 13. Тепер ви можете повісити вашу незвичайну саморобку на ялинку і милуватися нею.

На фото готовий варіант Новорічного вінка

Завантажити посібник у форматі PDF
Лайк автору 0
Рекомендуємо прочитати

Гірлянда з помпонів і намистин своїми руками — інструкція зі створення Новорічного прикраси (20 фото)

Бичок Дід Мороз — виріб символ Нового Року 2023 — інструкція, як зробити своїми руками

Ялинкова іграшка зірочка з дроту і намистин своїми руками: майстер-клас для початківців (фото + інструкція)

Іграшка на ялинку (вінок) — Інструкція та покроковий майстер-клас з фото зі створення новорічного вінка

Новорічний вінок з пухнастою дроту: інструкція, як зробити своїми руками (фото + майстер-клас для дітей)

Сердечко з дроту — прикраса на Новорічну ялинку: покрокова інструкція, як зробити своїми руками

Метелик з легкого пластиліну своїми руками — покрокова інструкція з фото та описом (майстер-клас для дітей)

Як прикрасити ялинку на Новий Рік: 250 фото ексклюзивних ідей за вибором кольору, стилю і іграшок на ялинку

Новорічна ялинка з паличок своїми руками: легка інструкція по створенню прикрас на Новий Рік 2021

Іграшка на ялинку — кулька з атласних стрічок своїми руками (інструкція + майстер-клас)

Новорічна ялинка з фатину своїми руками поетапно — легка інструкція з фото та описом створення красивого прикраси на Новий Рік 2021

Виріб символ Нового Року 2023 — Корівка-Снігуронька з фетру: покрокова інструкція, як зробити своїми руками