Передпокій ІКЕА: ТОП-150 фото ексклюзивного дизайну з новинками від IKEA

Великий вибір ідей з оформлення меблів із магазину ІКЕА в передпокої. Сучасні рішення по оформленню і поєднанню дизайну.

Передпокій в будинку є дуже важливим місцем. Це саме та частина будинку, в яку людина потрапляє в першу чергу, коли заходить з вулиці.

Вона повинна бути оформлена максимально зручно з візуальною і функціональної точки зору. На фото передпокою ікеа видно, що, як правило, використовуються нейтральні, ніжні тони.

Це обумовлено тим, що в передпокої дуже великий ризик забруднити стіни і меблі.

Саме тому покриття для стін, підлоги і стелі підбираються нейтральних відтінків з матеріалу, який згодом можна легко випрати або почистити. Набір меблів для кожної передпокою індивідуальний і залежить відразу від декількох чинників:

  • Кількість речей
  • Кількість людей, проживають в будинку
  • чи Є необхідність у додаткових відсіках для взуття
  • Кількість вільного місця

Щоб прихожа була максимально зручною, вона повинна включати в себе мінімум необхідних меблевих елементів. До таких відносяться:

  1. Полиці і вішалки
  2. Комод з дзеркалом
  3. Освітлення
  4. Шафа для верхнього одягу і головних уборів
  5. Зручний стілець або повноцінна лавка

Це мінімальний набір меблів, який дозволить зручно облаштувати вітальню. Розмір і кількість тих чи інших предметів безпосередньо залежить від кількості вільного простору.

Маленька передпокій

Якщо необхідно облаштувати невеликий коридор, то потрібно віддавати перевагу максимально компактним предметів, багатофункціональним елементів меблів. В першу чергу необхідно придбати шафу від ікеа. Це самий головний предмет меблів, в якому буде зберігатися верхній одяг, головні убори і аксесуари.

В продажу присутні комбіновані моделі, які поєднують у собі простір для зберігання верхнього одягу, зручну лавку і нижній відсік для зберігання взуття. Це дуже зручно в умовах невеликого коридору, так як займає дуже мало місця.

Розміщувати меблі ікеа для передпокою необхідно уздовж стіни. Це дозволить залишити якомога більше вільного місця. Після розміщення шафи потрібно вибрати комод. Він необхідний для зберігання різних дрібниць і додаткових аксесуарів, засобів догляду за одягом і взуттям. У розділі вузьких прихожих ікеа є великий вибір зручних комодів.

Доповнити компактний і зручний комод рекомендується дзеркалом. В першу чергу це практично, адже перед виходом з будинку необхідно перевірити свій зовнішній вигляд. По-друге, наявність дзеркала допоможе візуально розширити простір коридору.

Щоб домогтися максимального ефекту рекомендується використовувати для обробки маленької передпокою світлі тони, оснастити її освітлювальними приладами з лампочками білого світла.

Фактично, цих 2 елементів вистачить, щоб облаштувати повноцінну передпокій. Вибираючи комод варто звернути увагу на ті моделі, які мають місткий нижній відсік. У ньому можна зберігати взуття, яка в даний сезон не використовується.

Важливою деталлю в таких відсіках є отвори. Їх присутність обумовлено необхідністю циркуляції повітря. Якщо таких отворів немає, у закритих відсіках з взуттям з’явиться вогкість, що згубно позначиться на цілісності взуття.

Для зберігання маленьких предметів за типом ключів і брелків знадобиться 1-2 полички. Їх можна розмістити навпроти шафи для верхнього одягу або над комодом, якщо висота дзеркала дозволяє це зробити.

Велика прихожа

В умовах великого коридору можна дати волю фантазії. Не має сенсу вибирати багатофункціональні елементи меблів, так як є можливість розмістити повноцінні, повно-розмірні моделі. Як і в попередньому випадку, в першу чергу необхідно звернути увагу на шафа для одягу. В ідеалі він повинен також володіти відсіком для головних уборів і взуття. У тому ж розділі можна придбати вішалки в передпокої від ікеа.

Розмістити табурет або повноцінну лавку найкраще навпаки шафи. В першу чергу це дуже зручно і практично, по-друге, розмір приміщення дозволяє.

Якщо вибір ліг на повноцінну лавку, краще всього віддавати перевагу тим варіантам, які мають вбудований відсік знизу під взуття. Як правило, такі відсіки відкритого типу, виготовлені із залізної сітки. Це дозволяє просушити взуття після вулиці.

Вибираючи тумбу в передпокій від ікеа можна звернути увагу на цілий меблевий комплекс, також включає в себе дзеркала і додаткові полички. Дзеркало класично розташовується над тумбою, так як в самій тумбі розташовуються різні аксесуари і допоміжні елементи для догляду за взуттям і одягом.

Полички рекомендується розміщувати над лавкою або табуретом. Ці предмети меблів будуть доповнювати один одного, а інтер’єр в цілому буде виглядати гармонійно. На поличках можна розмістити елементи декору, годинник і т. д. Також там можна зберігати корисні речі, такі як ключі від будинку або машини.

Існують варіанти поличок з додатковими гачками. На них також можна розмістити верхній одяг і головні убори.

Тумби від ікеа для взуття в передпокій рекомендується вибирати з закритими відсіками. Такі моделі виглядають більш естетично, закривають внутрішній вміст. У продажу є моделі, що поєднують в собі класичний комод і тумбу для взуття. Така меблі більш об’ємна, однак і більш функціональна.

Фото дизайну передпокою ІКЕА