Прикраса на Новорічну ялинку сердечко з дроту своїми руками (20 фото + інструкція)

Подивіться готовий майстер-клас по створенню гарного Новорічного прикраси на ялинку сердечко з дроту. Детальний опис всіх етапів від А до Я + фото і схема від майстринь.

Ви здивуєтеся, як легко і просто можна створювати чудові новорічні поробки разом з дітьми, і підійдуть для цього цілком реальні матеріали, які нескладно купити в будь-якому дитячому магазині або в магазині канцелярії. Наприклад, це пухнаста дріт – податлива, гнучка, зручна в роботі, яскрава. Її нескладно підібрати за кольорами. Наприклад, з цієї пухнастої дроту (або її ще називають синелью) неважко змоделювати чудове сердечко.

На фото представлено готовий варіант прикраси на Новорічну ялинку

Розглянемо в цьому уроці, як зробити яскраве сердечко – прикрасу на ялинку, і додатково виріб буде декорована намистинками, адже намистини з великим отвором відмінно нанизуються на синель. З гнучких паличок запропоновано зробити корпус у вигляді сердечка, а також задекорувати, використовуючи мішуру на паличці, тобто блискучу синель. Крім подібної, ви з легкістю повторіть і будь-які інші вироби, наприклад, круглі, квадратні, у вигляді бурульок, у вигляді зірочок і так далі.

Новорічні фантазії не знають кордонів, і ви в цьому переконаєтеся, коли почнете займатися з дітьми дивним творчістю. Якщо ви купите цілий набір синелі, то у вас буде матеріал, з якого ви зможете майструвати величезна кількість виробів. І в новорічну ніч ваша ялинка буде сама ошатна і красива.

Вміст огляду:

 • Список матеріалів для створення Новорічного прикраси
 • Інструкція, як зробити іграшку сердечко на ялинку поетапно

Список матеріалів для створення Новорічного прикраси

Матеріали для створення новорічного сердечка:

 • палички синіли матові рожеві;
 • мішура на паличці;
 • намистини круглі та циліндричні різного кольору;
 • шматочок джутової нитки (можна замінити будь-якою іншою ниткою або стрічкою);
 • кусачки.

Інструкція, як зробити іграшку сердечко на ялинку поетапно

 • 1. Візьміть для роботи палички синіли будь-якого цікавого кольору, можна брати пухнасту або з більш короткими шерстинками синель. З матових рожевих паличок буде виконано саме сердечко, з золотистою мішури на паличці – декор.

 • 2. Першу дротик скрутіть, кінці завіті. Поки це буде кільце.

 • 3. Надайте кільцю форму сердечка. З одного боку загострите, з іншого – зробіть вм’ятину. Оскільки дріт легко гнеться, приймає потрібну форму і утримує її, то зробити це буде досить просто.

 • 4. Підготуйте джутову нитка для того, щоб зробити петельку. Замість цієї нитки вам підійде будь-який інший шнурок або стрічка, бажано тонка, яка дозволить зробити необхідне кріплення, адже на ялинку цю підвіску треба буде як-то вішати.

 • 5. Зав’яжіть шматочок нитки в широкій частині сердечка, зробіть вузлик, трохи відступивши, кінці відріжте і зав’яжіть, таким чином, сформуйте петельку.

 • 6. Далі належить робота з декорування. Для цього ви готували золотисту мішуру на паличці. Скористайтесь цією синелью.

 • 7. В будь-якому місці накрутіть кінець золотистої дроту на каркас, зробіть кілька витків.

 • 8. Також підготуйте різнокольорові намистинки різного кольору, розміру, форми і так далі. Це можуть бути і прості циліндричні елементи для дитячої творчості, і більш великі намистини і так далі. А також не заборонено використовувати всілякі підвіски, кабошони та інше.

 • 9. Починайте нанизувати намистини на протилежний кінець зволікання і протягувати їх, але не впритул один одному їх розташовуйте, а залишайте на деякій відстані.

 • 10. Залиште 3-4 намистини і в будь-якому місці ще раз переверніть дротик, примкнувши її до цього місця каркаса, і продовжуйте нанизувати.

 • 11. Таким чином формуйте декор, ніби павутинку, кожен раз нанизуючи за кілька бусинок, чергуючи їх за кольорами. Коли у вас закінчиться перша мішура, відразу прикрутіть до неї другу і продовжуйте роботу.

 • 12. Таким чином використовуйте 2-3 палички для того, щоб декорувати ваше сердечко, і у вас вийде чудова модель. Стібки на ньому будуть розташовані хаотично, а також в розсипну будуть розташовані різноманітні намистинки. Ось таке чудове сердечко у вас вийде.

 • 13. Вийшло яскраве новорічне прикраса. Воно вже виглядає просто чудово, але ще ви його можете декорувати бантиком. Хоча це можна не робити, адже в цілому виріб яскрава і виглядає мінімалістично.

 • 14. Чудову модель залишиться повісити на гілочку, завдяки зручній петельці зробити це просто, і милуватися своїм шедевром.

Завантажити посібник у форматі PDF
Лайк автору 0
Рекомендуємо прочитати

Листівка-валентинка своїми руками — гарний подарунок на день Всіх Закоханих

Валентинка своїми руками на 14 лютого: легка інструкція + майстер-клас з описом (20 фото)

Сердечко з паперу орігамі своїми руками — легка інструкція для дітей. Фото з описом і покроковим керівництвом

Сердечко-підвіска своїми руками: майстер-клас для початківців. Покрокова інструкція з фото та описом

Бичок Дід Мороз — виріб символ Нового Року 2023 — інструкція, як зробити своїми руками

Брелок-сердечко своїми руками з легкого пластиліну: майстер-клас з фото та покрокової інструкцією

Яскрава валентинка, декорована кави на 14 лютого — вчимося робити прикрасу своїми руками

Виріб символ Нового Року 2023 — Корівка-Снігуронька з фетру: покрокова інструкція, як зробити своїми руками

Як намалювати красиву сердечко з крильцями поетапно — легка інструкція з описом

Новорічні витинанки на Новий 2023 рік Бика на вікна: покрокова інструкція з фото, шаблонами та описом. 200 кращих ідей!

Як зробити Новорічну ялинку з синельної дроту своїми руками: покрокова інструкція з фото + майстер-клас для дітей

Валентинка з пластиліну своїми руками — легкий майстер-клас по створенню виробів на 14 лютого