Прикраси до Нового Року своїми руками поетапно – найбільший вибір ідей

Як зробити красиві прикраси до Нового Року своїми руками. Легка, поетапна інструкція з фото і реальними прикладами готових робіт. Шаблони і схеми створення прикрас від майстринь порталу.

Новорічна атмосфера асоціюється у багатьох з нас з відчуттям свята, радістю і передчуттям дива. У магазинах для будинку представлений величезний вибір і ялинкових та інтер’єрних декорацій.

Сьогодні представлено безліч ідей новорічного декору, які можна виконати всією родиною. Різноманітність матеріалів для творчості дозволяють створити ексклюзивні прикраси, ідеально вписуються в святковий інтер’єр.

Паперовий декор

Новорічні прикраси для будинку своїми руками виконані з щільного паперу або картону можуть зробити навіть маленькі діти і початківці майстра. Вироби з целюлози часто використовують для декорування віконних прорізів, дверей і невагомих конструкцій в області стелі.

Для залучення багатства і удачі рекомендують використовувати білий папір, поверхня якої можна прикрасити сріблястими або золотими блискітками. Таким чином виріб не буде здаватися нудною. Також рекомендуємо подивитися фото виробів з шишок.

В інтернеті представлено безліч шаблонів для створення новорічних прикрас своїми руками. Завдяки їм вдається з точністю повторити контури вироби і реалізувати задумані ідеї. Що можна використовувати в якості декору? Для цього вибирають складні види сніжинок, снігову бабу, Діда мороза та новорічну ялинку.

Різдвяний вінок для прикраси дверей

Зробити такий декор для нового року своїми руками можна при використанні сухих гілок, клейового пістолета, ялинкових шишок, балончика з срібною або золотою фарбою. Для роботи знадобляться гнучкі види гілок. Досвідчені фахівці рекомендують використовувати, горобину. В середньому довжина дерев’яних заготовок повинна бути від 80 до 100 див.

Щоб гілки не розсипалися при скручуванні знадобиться тонка волосінь, металевий дріт або шпагат. Попередньо поверхню майбутнього каркаса очищають від видимих забруднень.

Після цього приступають до створення заготовки. З тонких гілок роблять коло. Зафіксувати матеріал допоможе волосінь або металевий дріт. В середньому для щільної фіксації знадобиться 2-3 витка. Коли каркас готовий, можна переходити до його фарбування.

Для цього використовують балончик з фарбою. Здійснювати дані дії рекомендовано на свіжому повітрі. При розпиленні виділяється величезна кількість токсичних сполук, які при вдиханні можуть стати причиною отруєння.

Для рівномірного покриття знадобиться 2 шару декоративної фарби. Балон у процесі розпилення необхідно тримати під кутом градусів, щоб фарбувальний склад не розтікався по поверхні.

Виріб залишають для висихання на 3 години. Заборонено чіпати заготовки в процесі сушіння.

Після чого можна приходити до декорування. Та це знадобиться клейовий пістолет, ялинові шишки, блискітки, стрічки і дрібні стрази. Розподіляємо декорації в хаотичному порядку. Заключним етапом буде кріплення фіксує петлі.

Гірлянда з блискучого паперу

З кольорового картону можна зробити оригінальні прикраси своїми руками. Для роботи знадобиться більше 1000 штук кіл різного діаметру, прозора волосінь, термопістолет, атласна стрічка для фіксації паперового декору.

Таку гірлянду можна використовувати в якості фотозоны. Для створення святкової атмосфери рекомендовано використовувати золотий, срібний, яскраво-зелений і червоний колір картону. На одній нитки має поміститися від 100 до 150 кіл різного діаметру. Зафіксувати картонні заготовки на поверхні волосіні можна прозорим клейовим складом. Довжина такого новорічного декору своїми руками може змінюватись в межах від 2 м.

Дані критерії безпосередньо пов’язаний з особистими перевагами і наявністю вільного часу. Кожну нитку з паперовими елементами фіксують на поверхні атласної стрічки термоклеєм.

Ялинкові іграшки з соснових шишок

Ексклюзивні прикраси на новий рік можна зробити своїми руками. Для роботи використовують непридатний природний матеріал. Наприклад, з ялинових або соснових шишок можна зробити прекрасний декор для інтер’єру або ялинкової дерева. Такі вироби відрізняються своїм екологічним складом, стійкістю до механічного впливу.

Ці види ялинкових прикрас зроблених своїми руками можна використовувати в якості подарунка. Для створення ексклюзивних виробів знадобляться:

  • 6 штук шишок різного діаметра;
  • Термопістолет;
  • Срібна і золота фарба в балончику;
  • Шпагат для створення фіксує петлі;
  • Дрібні намистини та блискітки для прикрас.

Попередньо поверхню шишок очищається від забруднень. Для цього їх миють під проточною водою з використанням мильного складу. Після чого їх залишають для висихання.

Тепер можна переходити до фарбування дерев’яної поверхні. Для цього використовують фарбу в балончику. Для створення рівномірного шару знадобиться 3 шару фарби. Для повного висихання від 1 до 3 годин. Робимо фіксуючу петлю з шпагату і покриваємо її поверхня золотою фарбою.

Приступаємо до декорування ялинкової прикраси. Термопістолетом приклеюємо намистини, стрази і блискітки. Для безпечної роботи знадобиться використання пінцета. Металевим виробом вдається акуратно закріпити дрібні деталі на поверхні дерев’яної шишки. На фото новорічних прикрас своїми руками представлений готовий результат.

Фото ідей для прикраси до Нового Року