Сніговик з пластикових стаканчиків своїми руками покроково: ТОП-130 фото виробів, докладний майстер-клас по виготовленню своїми руками

Дізнайтеся, як змайструвати сніговика з пластикових стаканчиків своїми руками. Майстер-клас по виготовленню покроково, прості схеми для дітей.

Скоро настане зима і прийде один з найбільш очікуваних свят у році. Новий рік-час дарувати і отримувати подарунки. Цікавим варіантом новорічного сюрпризу є вироби, зроблені власними руками. Вони принесуть святковий настрій і прикрасять Ваш будинок.

Зимовий пейзаж за вікном приносить натхнення і кличе у світ мистецтва. Що можна зробити цікавого, не витративши дуже велику суму грошей? На розум приходять вироби, які наші батьки виконували на уроках в школі.

Ця стаття розповість Вам про те, як зробити сніговика з пластикових стаканчиків своїми руками. Для цього буде потрібно трохи вільного часу, кілька інструментів і матеріали, гарний настрій.

Практичний ефект від спільного проведення часу під час роботи в сім’ї полягає у встановленні довірчих відносин між батьками і дітьми.

Що потрібно для виготовлення сніговика

Перед початком роботи рекомендується подивитися на фото сніговика в інтернеті і згадати, що головною особливістю його контурів фігури є округлість форм. Тому найбільш підходящим матеріалом для створення Вашого новорічного шедевра будуть звичайні пластикові стакани, які можна придбати в будь-якому супермаркеті.

Для формування тулуба сніговика краще всього підійдуть стаканчики з об’ємом 100 мл, а для голови рекомендується використовувати матеріал меншого розміру (50 мл).

Скільки склянок знадобиться для Вашого сніговика? Це залежить від розміру, форми тулуба і кількості частин, з яких буде складатися виріб. Стандартна кількість матеріалу становить 300 штук.

Крім пластикових стаканчиків для виготовлення поробки сніговик потрібно:

 • канцелярський степлер і скоби. Знадобиться приблизно тисяча скоб (використання в роботі скотчу істотно знизить їх кількість).
 • клей. Рекомендується використовувати варіант, призначений для склеювання пластикових виробів.
 • прозорий і двосторонній скотч.
 • ножиці;
 • декоративні елементи, для додання гарного зовнішнього вигляду.

Красивий сніговик з пластикових стаканчиків власними руками може бути виготовлений трьома способами:

 • з використанням тільки степлера;
 • з використанням тільки скотча і клею;
 • змішаним способом. Найбільш раціональним вважається виготовлення поробки цим методом.

План роботи

Створення основи сніговика

 • Приготуйте на столі або на підлозі необхідні інструменти і розкрийте пачку пластикових склянок.
 • Розставте склянки на робочій поверхні у вигляді кола. Потрібно сімнадцять штук, які потрібно скріпити степлером з боку обідка. Канцелярський інструмент можна замінити прозорим клеєм або скотчем.
 • Після виготовлення основи поверху пускають другий ряд склянок. Ця окружність повинна закрити зазор між двома склянками першого ряду. Збірка здійснюється аналогічно пункту 2.
 • З’єднуються склянки першого і другого рядів між собою за допомогою степлера.
 • Аналогічно створюється необхідну Вам кількість рядів з подальшим кріпленням. На цьому етапі повинна з’явитися фігура зі склянок у вигляді півсфери.
 • Слідуючи пунктами 2-5 зробіть другу півсферу. З’єднайте її з допомогою клею (степлера) з першої заготівлею.
 • В отриманому кулі необхідно зверху зробити отвір діаметром в 1 склянку. Основа тулуба готова.

Збірка голови та кріплення до основи

 • Зібрати круглу конструкцію для голови сніговика так само, як у попередніх пунктах. Проробіть дірку в центрі кола.
 • З’єднати верхню частину тулуба скульптури з підставою можна двома способами:
  • за допомогою степлера, скотчу або канцелярського клею. Скріпіть обідки склянок різного ряду між собою.
  • за допомогою спеціального стрижня. Вставити палицю або металевий прут в зроблені раніше отвори заготовок.

Декорування сніговика прикрасами

Новорічна виріб сніговик зібрана. Тепер залишається прикрасити її, додавши кілька завершальних штрихів. Головними елементами голови скульптури є ніс, вуха, очі і рот. Для їх виготовлення використовуються такі матеріали, як кольоровий картон, новорічна мішура, гірлянди, ножиці і клей.

Ніс зазвичай роблять у вигляді конуса з кольорового картону. До незвичайних варіантів відносяться:

 • вставка з дощечки оранжевого кольору;
 • дитяче яйце «Кіндер-сюрприз».

Вуха сніговика виконані з додаткових пластикових стаканчиків, вставлених один в одного. Для краси їх можна обклеїти різнобарвною фольгою.

Очі виконуються з використанням кольорового паперу різного колірного оформлення. Також для очей використовують різнокольорові кулі відповідного діаметру.

«Костюм» вироби прикрашають зазвичай орнаментом з кольорового паперу. Гудзики замінюють різнокольорові кулі або кубики. Можна прикрасити «тіло» гірляндами і мішурою.

В якості рук відмінно підходить палиця, яка кріпиться через отвори в пластиковому стакані. На неї надягають гумові рукавички.

Головний убір для сніговика можна виготовити з картону, використовуючи трафарети. Попередня обмотка скульптури світлодіодними ліхтарями дозволить створити справжнє новорічне диво, що мерехтить загадковими вогниками.

Новорічні атрибути, зроблені своїми руками, завжди виглядають незвично.

 1. Їх можна використовувати для прикраси інтер’єру приміщення для зустрічі Нового Року, так і у подарунок друзям і близьким.
 2. Сніговик з пластикових стаканів займе своє гідне місце серед новорічних символів і буде радувати всіх членів сім’ї своїм незвичайним святковим виглядом на протязі довгого часу.
 3. Любов до створення виробів може призвести Ваших дітей до розвитку художнього смаку.

Фото сніговика з пластикових стаканчиків