Трафарети сніжинок на Новий Рік для вирізання з паперу на вікна: 120 фото ідей

Великий вибір новинок трафаретів сніжинок на Новий Рік, для красивого вирізання з паперу. Готова схема по вирізанню, майстер-клас для новачків і фото з описом.

Зовсім скоро настане один з довгоочікуваних свят. Новий рік чекають всі, не залежно від віку і достатку. І всі давно знають, що чим яскравіше і веселіше його людина відсвяткує, тим щасливішими будуть інші 365 днів.

Підготовку краще почати з декору і заздалегідь, адже останній тиждень буде зайнята покупками і приготуванням. Більш того, саморобні прикраси хороший варіант провести час разом з дітьми або друзями.

Нижче належить обговорити і розглянути нові трафарети сніжинок на Новий Рік для вирізання з паперу на вікна, а також різні техніки, про які багато хто навіть не здогадувалися.

Прості шаблони для вирізання сніжинок

Класичні варіанти виглядають швидше як данина природи, ніж дизайнерське рішення для оформлення будинку до свята. Це досить прості шаблони, які ідеально підходять для роботи з дітьми.


Багато простих деталей, вирізати можна навіть без спланованою ідеї, головне правильно скласти. Стандартом вважається аркуш а4, складений в 4 рази. По стороні згину можна вирізати прості геометричні фігури — трикутник, квадрати або навіть напів дуги, які перетворяться в округлений візерунок.

Нічого складного, знайти більш детальний шаблон, щоб всі деталі вийшли однаковими можна у вільному доступі.

Фігурні сніжинки на Новий Рік

Ажурних красунь можна зробити з допомогою простого складання паперу в трикутник. До області складки підставляють заздалегідь роздрукований трафарет, який можна знайти у вільному доступі.

Робити прикраса саме через готовий шаблон зручніше з тієї причини, що нічого вигадувати самостійно не потрібно. Сніжинки будуть однаковими. Актуально більше для тих, хто в останній момент готується до свята в школах, університетах або на робочому місці під час переговорів по телефону.

Сніжинки трафарети для вирізання можна завантажити у відкритому доступі.

до Речі, таким варіантом можна прикрасити подарункові пакунки та коробки. Це недорого, виглядає креативно, отримав подарунок точно оцінить старання. Етапи виконання:

 1. найпростіший спосіб розрізати папір на ідеальний квадрат — спочатку скласти один кут аркуша так, щоб він зустрівся з протилежним краєм, творячи трикутник і невеликий прямокутник внизу. Нижня частина акуратно зрізати.
 2. Отриманий трикутник складається ще раз.
 3. Звернувши папір, створіть дизайн сніжинки самостійно або прикладіть трафарет. Поекспериментуйте з різними формами, розмірами і стилями, щоб вийшло більше дрібних деталей.

Центральна частина вигнутого краю не повинна бути пошкоджена повністю. Є ризик, що сніжинка вийде надто хисткою, розвалиться в руках на момент розгортання композиції. Перед роботою бажано вивчити трафарети для вирізання сніжинок з паперу.

Робимо об’ємні сніжинки

Інструкція включає створення цих сніжинок з використанням шаблонів для друку або зовсім без них. Що робити:

 1. Приготуйте 6 квадратів однакового розміру, використовуючи синю, білу або сріблясту, звичайний папір або з малюнком. Кожен квадрат повинен бути в спадаючому розмірі. Ідеально якщо шари будуть відрізнятися один від одного на 2-3 див.
 2. Далі малюнок переноситься на картонну базу, після чого з нього вирізають дублі. Якщо кольорового картону під рукою немає, можна використовувати шаблони різних відтінків, які пропонувалися вище. Їх потрібно просто приклеїти на щільний папір, дрібні деталі акуратно вирізати тонкими ножицями.
 3. Далі до самої великої частини приклеюється в центр невелика підніжка, її можна зробити із залишків картону. Після чого, за принципом піраміди збираються інші частини. Їх потрібно добре проклеїти між собою.

Перша подібна сніжинка робиться досить довго, однак після того, як майстер зрозуміє принцип його робота прискориться. Виглядають дуже ефектно, можна навіть повісити на ялинку. Сніжинки трафарети можна роздрукувати на стандартному принтері.

Віялові сніжинки

Робляться за дуже простим принципом, можна навіть заздалегідь роздрукувати трафарети сніжинки на вікна. А це детальна інструкція для тих, хто хоче зробити самостійно:

 1. На звичайному аркуші а4 робиться окружність — можна зробити обвівши просту чашку або використовувати циркуль.
 2. Далі її акуратно вирізують ножицями.
 3. Отриману фігуру складають навпіл, далі робиться гармошка. Щоб форма довше трималася можна поставити під прес (покласти кілька книг).

Візерунки вирізаються з принципами зазначеним у розділах вище. Шаблон сніжинки можна знайти у вільному доступі. Якщо додати невелику стрічку або нитку, можна прикрасити стелю в кімнаті.

Сніжинки по квілінгу

Техніка квілінгу знайома вже багатьом, процес цікавий як для дітей, так і для дорослих. Нічого складного, інструкція:

 1. Із звичайної кольорового паперу вирізають джгутики товщиною до 1 див.
 2. Далі з них можна закручувати форми — достатньо провести гострою стороною ножиць по папері.
 3. З закручених деталей можна зібрати будь-яку фігуру.

Чим більше модулів з джгутів, тим красивіше і узорнее вийде сніжинка. Склеїти деталі допоможе прозорий клей (олівець). ПВА може залишити неприємні жовті плями, тому не варто ризикувати.

до Речі, форма і розмір може бути будь-яким. Головне, чим більше сніжинка, тим товщі повинні бути джгутики. У цьому випадку конструкція зможе протриматися до кінця канікул.

Фото трафаретів сніжинок на Новий Рік