Виріб літак з шишки та пластиліну (15 фото): інструкція, як зробити своїми руками (майстер-клас для дітей)

Легкий варіант створення дитячої вироби літак з шишки і пластиліну своїми руками. У статті є докладна інструкція зі схемами, фотографіями та рекомендаціями від майстринь.

Модель літака, запропоновану в цьому уроці, буде цікаво виконати і хлопчикам, і дівчаткам, адже за основу взятий природний матеріал – звичайна шишка. Так-так, саме шишка. На перший погляд, здавалося б, це невідповідна деталь. Не відразу зрозуміло, як же зробити літак, але у неї довгаста обтічна форма, і можна доповнити одну шишку яскравими пластиліновими деталями характерної форми, щоб отримати саме модель маленького літачка.

На фото представлено готовий варіант вироби літак з пластиліну, інструкцію по створенню якого ми розглянемо в нашому майстер-класі

У цьому уроці розглянуто, як зробити іграшку для дітей з шишки і пластиліну. Вийде виріб літак – виріб для маленьких дітей, цікава постать. Тепер вам є, що запропонувати дітям дошкільного віку. Даний урок призначений саме для них.

Вміст огляду:

 • Матеріали, для створення вироби літак
 • Як зробити літак поетапно

Матеріали, для створення вироби літак

Для створення літака підготуйте:

 • 1 велику ялинову шишку;
 • пластилін різних відтінків;
 • стеку.

Як зробити літак поетапно

 • 1. Візьміть довгасту ялинову шишку. У неї овальна форма, дуже тонкі лусочки, і до них добре кріпиться м’який пластилін. З набору ви можете вибрати абсолютно будь-які кольори, адже належить ліплення яскравою і позитивною вироби. Літачок фантазійним, незвичайним і сподобається дітям.

 • 2. Вибрані шматочки маси для ліплення відокремте стеком і ретельно розімніть в руках. До лусках шишки буде кріпиться саме м’який пластилін, тому потрібно швидко працювати, попередньо розминаючи масу в руках.

 • 3. Починайте створювати яскраві деталі. Зробіть конус. Це буде ніс копируемого транспорту. Ще зробіть довгу циліндричну ковбаску для крил і 2 деталі у вигляді ковбаски і невеликого трикутника для хвоста. Форму цих деталей ви можете побачити на представленому фото.

 • 4. Скористайтеся шишкою і підготовленими раніше деталями і починайте складання конструкції. З одного боку приклейте носову частину, зверху прикріпіть білу або сіру довгасту коржик, щоб виділити лобове скло. За бажанням ви можете замаскувати місця кріплення, тобто по окантовці прикріпити яскраву ковбаску. Сама гуля стане основною частиною корпусу.

 • 5. З протилежного боку прикріпіть 2 деталі хвоста. Розправте їх так, щоб вони були схожі на потрібний елемент. Ковбаску, призначену для крил, по всій довжині притисніть пальцями і на кінці прикріпіть невеликі яскраві торпеди.

 • 6. Залишиться лише прикріпити зверху на конструкцію крило, і літачок буде завершено.

 • 7. Ось і вся робота. Вийшла дійсно мініатюрна іграшка. Це літак, який виглядає незвично. Дитина із задоволенням сліпить цю модель. Щоб транспортувати фігурку в школу або садок, покладіть в невелику коробочку, а попередньо можна навіть заморозити у холодильнику, і тоді буде надійно триматися і пластилін, і вся конструкція. Замість звичайного пластиліну ви також можете використовувати і масу для ліплення, вона ще краще кріпиться до різних поверхонь і швидко застигає, але сформувати крила у вас тоді вийде тільки з допомогою якоїсь основи, наприклад, взявши щільний картон і намазавши на нього пластилін. А потім приклеївши до шишці.

На фото готова виріб літак з шишки і пластиліну

Ми розглянули цікавий і легкий майстер-клас для малюків, тепер ваше завдання знайти підходящу шишку і купити пластилін, а також виділити час для того, щоб зайнятися з дітьми корисним і захоплюючим творчістю. Хоч у вашої дитини цілий арсенал літачків, машинок, танків і інших одиниць техніки, він ніколи не відмовиться створити ще одну своїми руками. Творити своїми руками щось нове – це схоже на чаклунство. Особливо, якщо експериментувати, використовувати різні матеріали. Саме експеримент ми і пропонуємо вам повторити.

Завантажити посібник у форматі PDF
Лайк автору 0
Рекомендуємо прочитати

Їжачок з шишки і пластиліну: інструкція по створенню красивої вироби з пластиліну для дітей (майстер-клас + фото)

Як зробити Санта-Клауса з пластиліну — поетапна інструкція для дітей. Фото + майстер-клас з описом

Виріб лев шишки і пластиліну своїми руками — інструкція від А до Я (майстер-клас для дітей)

Виріб білка з пластиліну і шишки своїми руками — проста інструкція для дітей (фото + майстер-клас)

Гномик з шишки і пластиліну своїми руками: інструкція, фото, схема ліплення + майстер-клас для дітей

Виріб пінгвін з шишки і пластиліну — інструкція для дітей (фото + майстер-клас)

Виріб гриби з каштанів і пластиліну для дітей в школу або дитячий садок. Інструкція, схеми, фото, опис, майстер-клас.

Виріб лисиця з шишки і пластиліну своїми руками — проста інструкція від А до Я

Зимова виріб сніговик з пластиліну своїми руками: покрокова інструкція від А до Я + 20 фото з описом

Виріб із природних матеріалів овечка (баранчик) — інструкція як зробити своїми руками в школу або садок (20 фото)

Бичок Дід Мороз — виріб символ Нового Року 2023 — інструкція, як зробити своїми руками

Як зліпити корівку з пластиліну покроково: інструкція, фото, схеми, цікаві ідеї + майстер-клас