Виріб в школу 5 клас карандашница собачка своїми руками: покрокова інструкція з фото та описом

Майстер-клас по створенню дитячої вироби до школи 5 клас. Проста інструкція з описом, як зробити красиву і незвичайну карандашницу собачку своїми руками. Фото з описом і схемами від А до Я

Недарма існує поняття, як «середня школа». Діти, хоч і п’ятого класу значно відрізняються від молодших груп. Це виражається збільшеним навантаженням, коли доводиться витрачати більше часу на підготовку домашнього завдання. Цілком очевидно, що стіл за яким відбувається її виконання, використовується за призначенням частіше. Тримати порядок на ньому надзвичайно важливо. Непотріб на робочому місці завжди буде відволікати і не супроводжувати продуктивної праці. Саме тому ми пропонуємо вам виконати виріб в школу для 5 класу у вигляді банки під письмове приладдя. Часом навіть самі прості речі можуть виготовлятися легко, а потрібно для них мінімум матеріалів.

Готовий варіант вироби для школи у 5 клас

Вміст огляду:

 • Загальні відомості про виробах для дітей до школи
 • Список матеріалів для створення вироби в домашніх умовах
 • Поетапна інструкція створення вироби до школи 5 клас своїми руками

Загальні відомості про виробах для дітей до школи

Не завжди приємно, коли олівці, ручки, лінійки та інше, лежить розкиданим аби де. Навіть якщо вони прибрані в стіл, це не завжди рятує. Про них можна забути, втратити, а відсувати ящик не завжди буває зручним. Така банку під письмове приладдя економить час дитини. Але не варто думати, що кожна деталь повинна бути суворою і передбачуваною. Це нам дорослим здається, що чим простіше річ, тим краще. У дітей же все з точністю до навпаки. Щоб ємність під олівці стала частиною їх письмового столу і зовнішнього світу, а робити уроки приємніше, ми обіграємо звичний образ.

Ця саморобка до школи 5 класу виготовляється із звичайної жерстяної банки, а обробляється джутової ниткою. Щоб надати незабутній вигляд, ми нанесемо на стінку невелику аплікацію у вигляді мордочки собаки. Для відповідності матеріалів один одному було б нераціонально використовувати папір. Тому ми звернулися до фетру, який найбільш близько підходить до шпагату. Теж трохи шорсткий і м’який, він буде нагадувати ворс тварини. Воно й не дивно, так як виготовляють його шляхом звалювання волокон вовни або акрилу. Така ємність буде надзвичайно міцною, і навіть якщо вона впаде зі столу, то з нею нічого не станеться. Тому вона прослужить вам ще дуже довгий час.

Список матеріалів для створення вироби в домашніх умовах

Список матеріалів для створення вироби в домашніх умовах

 • Жерстяна стара банку;
 • Фетр бежевий, червоний і чорний;
 • Ножиці;
 • Фломастер;
 • Олівці;
 • Шаблон вуха і мордочки;
 • Очі і хутро;
 • Клейовий пістолет;
 • Шпагат.

Поетапна інструкція створення вироби до школи 5 клас своїми руками

 • 1. Візьміть жерстяну банку і переконайтеся, що на її верху немає гострих кутів, що залишилися від відкривання кришки. Щоб уникнути їх появи, то краще використовувати спеціалізовану відкривачку, яка не створює щербини. Позбавиться від них, якщо вони вже є буде практично неможливо. Покладіть поруч перед собою банку і шпагат, куплений в будівельному магазині. Щоб прикріпити його до стінок ємності заліза, краще використовувати спеціальний розчин. Ми застосуємо клейовий пістолет, який чудово поєднує різні за складом поверхні.

 • 2. Нанесіть тонку смужку на нижню частину банки і при необхідності, щоб краще розподілити клей, скористайтесь папірцем або плоскою паличкою. Щоб перший ряд краще тримався, то зав’яжіть першу нитку у вузол. Після чого починайте обертати шпагат у коло банки. Притискайте кожен новий ряд щільно один до одного. Згодом це буде важко виправити, коли клей застигне.

 • 3. Продовжуйте виконувати дані кроки, щоб заповнити всю поверхню ниткою. Можете заходити рядами один на одного, щоб зробити більш цікаву поверхню.

 • 4. Для наступного кроку нам знадобиться шаблон вух і мордочки собаки в одиничному екземплярі. Зробіть їх зі звичайного паперу і виріжте. Керуватися можете нашої фотографією. Покладіть перед собою фетр тілесного кольору і розмістіть на ньому наші зразки. Після цього використовуючи звичайний олівець обведіть мордочку один, а вуха два рази.

 • 5. Скористаємося ножицями, щоб вирізати отриманий контур і відокремити від матеріалу деталі.

 • 6. Так як даний шаблон нам поки що не потрібен, відкладіть його на край столу і приступайте до наступного кроку.

 • 7. Далі з чорного фетру нам потрібно вирізати ніс овальної форми, а з червоного мову. Робити шаблон для них необов’язково, так як деталі вкрай прості. Зорієнтуйтеся за розміром мордочки, щоб зрозуміти, які деталі ви хочете отримати.

 • 8. Приклеюємо ніс на мордочці, а із зворотного боку мову. Дайте отриманої конструкції схопитися.

 • 9. Якщо ваша банку вже підсохла, то візьміть мордочку і зафіксуйте її на стінці ємності, використовуючи клей. Пам’ятайте, що зверху повинно залишатися місце для очей.

 • 10. Тепер черга настала прикріпити очі. Якщо ви ними не володієте, то виконайте їх з чорного фетру.

 • 11. Для даного кроку нам буде потрібно невелика кількість чорного хутра. Якщо його у вас немає, то замініть на матеріал, з якого ми робили ніс. Приклейте його на вушка і йдіть далі.

 • 12. Розташуємо на вуха банку, приклеївши їх в самому верху.

 • 13. Беремо чорний фломастер і малюємо на мордочці точки — це будуть сліди усов.

 • 14. Наша виріб готовий, залишається тільки дочекатися, коли вона висохне і можна розташовувати в ній пишучі приналежності. На подобі цього уроку, ви з дитиною можете зробити ще одну банку, але вже з іншим тваринам.

Завантажити посібник у форматі PDF
Лайк автору 0
Рекомендуємо прочитати

Новорічна виріб будиночок з жерстяної банки: покрокова інструкція, як зробити красиву річ на Новий Рік своїми руками

Виріб в школу 4 клас, гриби своїми руками — проста інструкція з фото та описом (майстер-клас + 15 фото)

Виріб в школу 2 клас листівка на День Вчителя — гарний варіант з покрокової інструкцій та фото з описом

Саморобка для дітей 4 років Копатич з смішариків: майстер-клас + покрокова інструкція (15 фото)

Виріб в школу 3 клас домовик з гарбуза: інструкція + майстер-клас з описом і фото

Виріб паровозик з кабачка: простий майстер-клас для дітей (інструкція + фото)

Виріб в школу 1 клас листівка до Дня Вчителя своїми руками: майстер-клас + 25 фото з описом

Виріб смішарик — проста інструкція для дітей, як зробити саморобку своїми руками (майстер-клас + 20 фото)

Бичок Дід Мороз — виріб символ Нового Року 2023 — інструкція, як зробити своїми руками

Аплікація в школу 2 клас: майстер-клас для дітей. Покрокова інструкція з описом і фото

Як зробити Санта-Клауса з пластиліну — поетапна інструкція для дітей. Фото + майстер-клас з описом

Вироби для дітей 6 років ведмідь з пластиліну своїми руками: покрокова інструкція, фото, схема, майстер-клас