Виріб віночок зі свічкою – легка інструкція з фото і описом всіх етапів

Майстер-клас по створенню гарного Новорічного прикраси віночок зі свічкою. Поетапна інструкція з готовою схемою виконання від майстринь.

Зробити свій побут затишніше — це ціла наука, яку осягають не один рік. Як правило, ми приймаємо це, або від своїх батьків, або самостійно. Навіть якщо ми проведемо генеральне прибирання в квартирі, то не значить, що зробимо її більш комфортним для проживання. В цьому і полягає основна задача дизайнера інтер’єру, який повинен обставити все так, щоб нам хотілося повертатися додому знову і знову. Не завжди це носить дорогий характер, коли доводиться вкладати величезні суми грошей. Навпаки, відмінність професіонала від аматора — це вміння використовувати запропоновані ресурси на всі сто відсотків.

На фото готовий варіант вироби — віночок зі свічкою

Вміст огляду:

 • Дух свята в кожному елементі
 • Список матеріалів для створення вироби
 • Покрокова інструкція, як зробити саморобку віночок зі свічкою

Дух свята в кожному елементі

Саме цим і відрізняється ця саморобка. Якщо розкласти всі складові на стіл, то нарізно в них немає нічого особливого. Але при грамотному взаємодії один з одним ми отримуємо щось незвичайне. Ми зробимо підставку для свічки. Їх часто можна зустріти як в невеликих магазинах, так і великих супермаркетах, де їх реалізують у великих кількостях. Але самі по собі вони не створюють ніякого затишку. Їх звичайно можна залишити в скляній оправі прямо на столі, але чи буде в цьому толк? Саме тому ми і задумали цю річ.

Вона буде чудово виглядати, як на столі, так і десь на полиці в якості декоративного елемента. Всі її складові легко знайти або придбати. Вам не потрібно бути дизайнером і володіти якимись спеціальними навичками, щоб отримати так, як показано у нас. Ми врахували цей момент і забезпечили статтю великою кількістю фотографій і докладним описом. Запалена свічка у такий оправі буде створювати додатковий затишок. Вимкніть світло і під палаюче полум’я можна буде насолодитися атмосферою свята, розповідаючи один одному якісь смішні історії.

Список матеріалів для створення вироби

Список матеріалів для створення вироби своїми руками

 • Дерев’яний спіл;
 • Свічка;
 • Шишки;
 • Клейовий пістолет;
 • Ягідки;
 • Тичинки;
 • Зелені гілочки;
 • Акрилова біла фарба;
 • Пензлик.

Покрокова інструкція, як зробити саморобку віночок зі свічкою

 • 1. Візьмемо дерев’яний спіл і приклеїмо до нього свічку, розташувавши її посередині. Для цієї операції краще всього використовувати клей, який добре витримує перепади температур. Так як ми припускаємо, що свічка буде використовувати не один раз. Деякі склади клею на водній основі можуть зруйнуватися і втратити свої властивості. Якщо у вас немає спила, то можна обійтися просто круглої дерев’яної заготівлею.

 • 2. Візьміть шишки і почніть приклеювати їх по колу спила, як це показано на фотографії. Ви можете помітити, що ми використовували такі, які вже віддали свої насіння, розплющивши пелюстки. Саме така форма шишок додасть роботі обсяг і красу. Ми взяли шишки середніх розмірів.

 • 3. Таким чином нам необхідно покрити шишками весь спіл.

 • 4. Тепер беремо маленькі шишки, трохи витягнуті в довжину і прикріплюємо їх між великих. Якщо десь однієї недостатньо, і все одно утворюється порожній простір, то покладіть відразу дві. На фотографії нашої помітно, як ми застосовували даний метод.

 • 5. Беремо білу акрилову фарбу і починаємо покривати їй шишки. Не поспішайте і підготуйте банку з водою. Акрил дуже стійкий не тільки до перепаду температур, але і впливу навколишнього середовища. Так само не прагнете покривати фарбою шишки і спіл повністю. Ви повинні мати на увазі, що ми эмитируем сніг, від того його не повинно бути всередині пелюсток. Чергуйте техніки простого фарбування з тією, коли ви обмакиваете кінчик пензлика і проводите пальцем по ній, утворюючи наліт крапельок.

 • 6. Приклад того, що у вас повинно вийде, зображений на фотографії.

 • 7. Далі беремо зелені листочки і приклеюємо їх, розташовуючи між шишок.

 • 8. Такі у нас на черзі — це ягідки. Краще всього, якщо вони будуть червоного кольору, тим самим граючи на контрасті з акрилом.

 • 9. Тепер нам необхідно акуратно розташувати тичинки так, щоб вони надавали загальної конструкції обсяг і не робили її гірше.

 • 10. Приклеюємо ялинку і виріб готовий.

Завантажити посібник у форматі PDF
Лайк автору +1
Рекомендуємо прочитати

Новорічна композиція з гілок — урок по створення декору та прикрас на Новий Рік своїми руками

Новорічні витинанки на Новий 2023 рік Бика на вікна: покрокова інструкція з фото, шаблонами та описом. 200 кращих ідей!

Виріб в школу 4 клас, гриби своїми руками — проста інструкція з фото та описом (майстер-клас + 15 фото)

Виріб смішарик — проста інструкція для дітей, як зробити саморобку своїми руками (майстер-клас + 20 фото)

Бичок Дід Мороз — виріб символ Нового Року 2023 — інструкція, як зробити своїми руками

Листівка сова — легка інструкція, з повним описом, як зробити своїми руками

Новорічна іграшка, паперовий гном на ялинку — інструкція, як зробити красиву прикрасу своїми руками

Як прикрасити ялинку на Новий Рік: 250 фото ексклюзивних ідей за вибором кольору, стилю та іграшок на ялинку

Білочка з шишок своїми руками — легка інструкція для дітей з фото та описом

Як зробити оригінальний топіари з шишок і калини своїми руками — проста інструкція з фото та описом

Виріб символ Нового Року 2023 — Корівка-Снігуронька з фетру: покрокова інструкція, як зробити своїми руками

Дракон з пластиліну своїми руками: поетапна інструкція для дітей з фото та описом