Як встановити пральну машину: підготовка і установка своїми руками поетапно + інструкція від професіоналів

Дізнайтеся, як правильно встановити пральну машину будинку своїми руками, використовуючи нашу поетапну інструкцію, поради професіоналів з вибору машинки. Варіанти ідеального розміщення пральної машинки в ванній і на кухні.

Сьогодні в кожному домі стоїть пральна машина. Це універсальний помічник у господарстві, який допоможе своїй власниці більше витрачати час на улюблені заняття і сім’ю.

Значне скорочення часу за рахунок розвитку високих технологій — це актуальна на сьогодні тема, тому багатьом цікава тема, того «як встановити пральну машину» правильно.

Технологія

Дуже часто власники, після покупки і установки пральної машинки, помічають, що вона починає вібрувати. Тому при встановленні пральної машини, варто враховувати ряд особливостей і рекомендацій від майстра ( у разі якщо ви це робите своїми руками).

Ще перед покупкою автомобіля потрібно вибрати майбутню зону, на якій буде встановлено обладнання. Так само завжди потрібно ознайомлюватися з рекомендаціями тих, хто вже робив установку.

Коли мова йде про габаритних моделях, то завжди потрібно звертати увагу на розміри системи. Вже на першому етапі установці потрібно зрозуміти, вміститися вона бажаної обстановці.

Важливо, щоб розміру шнура машинки вистачало до найближчої розетки або ж найближчого шланга.

Більшість власників машинки встановлюють у ванній кімнаті. Ця зона підходить найбільше з точки зору логіки. Саме в цій області знаходиться злив та інші електричні прилади. Інший важливий фактор — технологія прання речей може бути максимальна прихована від багатьох очей. Таким чином важливо відразу проаналізувати, що при регулюванні машини визначають наступні параметри:

  • можливість підлогового покриття витримувати вібраційні навантаження;
  • можливість укладання комунікацій на значні відстані;
  • у процесі вимірів завжди потрібно враховувати шорсткості на поверхні;
  • зона під регулювання системи повинна бути хоча б на 1 см більше її стандартних габаритів.

У тому випадку, коли габарити не підходять, можна поміркувати про розміщення системи в коридорі або в кухонній зоні.

Правильне підключення

Як правильно встановити пральну машину? Відповіді на дане питання слід звернути значну увагу. Звичайно, ніколи не можна залишати машину без води. Дане підключення необхідно, щоб відповідало кільком ключовим вимогам. Це регулювання оптимального тиску в трубах, а також притоку чистої води.

Коли дані характеристики не збігаються, то встановлюють насос, який служить для підвищення тиску.

Вода в системі повинна також піддаватися фільтрації. У всіх трубах, вбудованих у систему, повинен розташовуватися спеціальний фільтр. Таким чином ймовірність протікання мінімальна.

Подача електроенергії

Пральна машинка — це агрегат, який володіє великою потужністю. Власникам старих приміщень необхідно подбати про підведення нових електричних кабелів.

Це пов’язано з тим, що смастеренные багато років тому проводу при підключенні до комунікацій сучасної техніки не витримують навантажень. Параметри перерізу кабелю повинні обов’язково відповідати показникам тих навантажень, які задається на етапі прогнозування розрахунків.

Встановити пральну систему автомат можливо і беручи до уваги температуру навколишнього середовища, а також тип підлогового покриття. Якість підлоги відіграє значну роль у процесі регулювання системи. Йому необхідно бути чистим, рівним і ідеально сухим. Підлоговому покриттю доведеться відчувати вібрації, що створюються обертовим барабаном. Коли щодо якості заземлення виникають питання, то доводиться його зміцнювати.

Важливо зауважити, що приміщення, в якому стоїть техніка повинна бути теплим. Якщо тепло у приміщенні протягом тривалого часу не подається, що особливо характерно для збудованих за містом будинків, може бути значно знижена потужність машинки.

Установка

Коли машинку доставляють додому, то насамперед звільняють її від усіх кріпильних елементів, а також іншого пакувального матеріалу. Після цього потрібно відрегулювати висоту ніжок, і потім підключити машинку до необхідних комунікацій. Після цього можна запустити першу прання.

Щоб всі рухомі елементи машинки не були пошкоджені, їх необхідно закріплювати певними кріпильними елементами. Це можуть бути болти або скоби, в деяких ситуаціях можуть вдаватися до використання брусів.

Якщо при включенні системи автомата не передбачити подібного, то власників може спіткати розчарування. Машинка обов’язково перестане працювати. З цієї причини, пластикові розпірки знімають, а скоби виймають. У всі отвори під болти визначаються заглушки, укомплектовані разом з приладом.

Автомат приєднується до систем регулювання води через укомплектований гнучкий шланг. Не рекомендований жорсткий принцип підключення з тієї причини, що всі вібрації будуть впливати на труби, поетапно виводячи їх з ладу.

Треба зауважити, що в зоні подачі рідини визначають фільтр, продається разом з машинкою. Вручну угвинчується гайка, смыкающаяся виводить шланг з апаратом.

Важливо не забувати про гумовий ущільнювач, що забезпечує герметичність системи. Другий кінець шланга таким же чином примикає до крану, з якого випливає холодна вода.

З’єднання шланга з системою водопроводу проводиться спільно з процесом врізання патрубка або трійника. У ньому завжди знаходиться фільтр, очищає воду від бруду.

До системи він приєднаються допомогою звичайної різьби. Як слива використовують шланг, який визначається у ванну або раковину.

Встановити пральну систему, щоб не стрибала зовсім нескладно. Головне — знати принципи її грамотного визначення в приміщенні і принципи підключення до комунікацій.

Фото-інструкція підключення пральної машинки