Як зробити букет з цукерок своїми руками – схеми виготовлення поетапно, оригінальні ідеї оформлення букетів

Дізнайтеся, як зробити букет з цукерок своїми руками. Докладні схеми виготовлення, майстер-клас для початківців, ідеї нестандартного оформлення.

Переважна більшість людей люблять отримувати подарунки. А якщо хтось каже, що не любить, то швидше за все лукавить, або йому ще не пощастило отримати дійсно приємний сюрприз. В наш час достатку і доступності вже важко чимось здивувати, тому подарунки дарувати складніше і складніше. Букет з солодощів своїми руками – відмінне рішення.

Красиво, оригінально, смачно, відносно не дорого і, що найголовніше, як і всі власноручні творіння, виражає ніжність, щиру любов до людини, якій призначений букет.

Які цукерки можна використовувати

При створенні солодкого букета своїми руками можна використовувати практично будь-які цукерки. У майстер-класах, які пропонують виготовлення букетів із солодощів своїми руками покроково, часто використовуються цукерки Рафаелло або Ферреро Роше.

Справді, ці цукерки дуже смачні, улюблені практично всіма, виглядають красиво, добре поєднуються з декоративними стрічками, доступні за ціною. Вони ніби створені італійськими шоколадье для оригінальних подарунків. Але якщо близька людина якісь солодощі любить з дитинства, то можна постаратися і оформити саме їх. У творчості немає обмежень ні для чого!

Декорування

Створення подарунків і сюрпризів власними силами-це завжди процес творчий. Такі подарунки приємно не тільки отримувати, але й створювати. При виготовлення букетів з цукерок своїми руками особливе місце приділяється оформленню.

Необхідно заздалегідь запастися стрічками різних кольорів та ширини, відповідної за кольором обгортковим папером, декоративними елементами-намистинами, сонечками, бабками.

Як закріпити цукерки

Букети, створені своїми руками – конструкція у будь-якому випадку тендітна, вимагає обережного і дбайливого поводження.

Цукерки до шпажкам кріпляться за допомогою ниток, тонкого дроту, або клею-пістолета. Важливо поступово пов’язувати заготовки між собою, по 3-5-8 шпажок, тоді букет вийде міцніше, цукерки як би ви самі себе будуть тримати.

Букет з Рафаелло

Зробити букет з цукерок Рафаелло своїми руками зовсім не складно. Кожну цукерку акуратно проколюється шпажкою. Далі заготовки міцно зв’язуються скотчем.

Сформований букет оформляється відповідної за кольором обгортковим папером, перев’язується стрічкою. Оригінальний і смачний подарунок готовий.

Інші цукерки в фантиках

Підходять для створення букетів та інші цукерки в фантиках. Зручніше, щоб цукерки були невеликі за розміром, круглої форми, фантики загорнуті не як конверти, а «бантиками».

Такі обгортки акуратно розправляються, одна частина «бантика» закручується на шпажку, друга сторона загортається, для надійності її можна закріпити невеликим шматочком скотчу.

Цукерки в гофрованого паперу.

Дуже красиво і оригінально виглядають букети, де цукерки загорнуті в гофровану папір. Виготовлення такого букета більш трудомістко, вимагає акуратності і вправності. Такі букети можуть бути тематичними, бути у формі улюбленої квітки обдаровуваного – крокусу, троянди. Порядок роботи такий:

  1. З паперу потрібного кольору вирізається заготівля-прямокутник.
  2. Заготівля-прямокутник злегка витягується уздовж по центру, як би формуючи пелюстка.
  3. Лепесточкам надають потрібну форму, ножицями заокруглюючи краю і злегка підкручуючи за допомогою звичайного олівця.
  4. пелюсточки ховається цукерка — формується бутон. Пелюстки щільно перев’язуються міцними нитками або тонким дротом. Бутон закріплюється на шпажці.

При наявності деякого досвіду можна «заховати» цукерки, що буде можливість з виймати з квітки, сама ж композиція залишиться цілою і буде радувати близької людини довгий час.

Оформлення квіток

Якщо при роботі з’явилося бажання зробити більш складний варіант букета, то доречно буде оформити стебло і листя. Щоб зробити стеблинка, досить вирізати з гофрованого паперу зеленого кольору вузьку смужку, закріпити її біля основи бутона з допомогою клею-пістолета, і далі обмотати шпажку. Листя вирізаються потрібної форми, приклеюються до стебла, акуратно закручуються на олівець для додання форми.

Чоловічі букети

Гідність букетів з цукерок також у тому, що його можна подарувати і чоловікам у тому числі. Так-так, представники сильної статі теж дуже люблять цукерки, а так свої слабкості вони воліють приховувати, то такий сюрприз їм буде особливо приємний.

Цукерки підійдуть Ферерро Роше, або будь-які інші. Важливо для декорування вибрати відповідну папір, більш стриманого кольору. З прикраса букета в цьому випадку буде мінімальним.

Не тільки букети….

З цукерок можна змайструвати не тільки букетні композиції. Оригінальним подарунком зможе стати «дерево щастя»-топіари, зроблене за тим же принципом, що і цукерковий букет, тільки оформлений на ніжці-стеблі і поміщений на міцну основу або невеликий квітковий горщик.

Для букетів можна використовувати не тільки цукерки, але і невеликі милі штучки, наприклад прикраси для жінок, або створити букет з цукерок своїми руками, але обгортках яких написані побажання. Творчості справді немає меж.

чи Є недоліки?

У букетів з цукерок, створених своїми руками маса переваг: вони красиві, смачні, не дорогі, підходять для будь-якого випадку і для будь-якої людини, не залежно від статі, віку, становища.

Мабуть, у них один недолік: при його створенні неодмінно захочеться поласувати цукерками. Головне, щоб вистачило і для себе, і на подарунок!

Фото букета з цукерок