Як зробити полицю для взуття своїми руками: докладна інструкція + 100 фото ідей

Огляд кращих ідей саморобної полиці для взуття. Багато фото готових варіантів, а також інструкція від майстра по створенню красивою і оригінальною полки під взуття своїми руками

Меблі для зручного розміщення взуття завжди необхідна людині. Але так як дуже часто не вистачає простору під таку меблі доводиться шукати альтернативні рішення для її розміщення.

Стандартні заводські моделі обувниц не завжди підходять людині. У подібній ситуації найоптимальнішим рішенням буде виготовлення полиці під взуття власноруч. Існує безліч варіантів таких полиць.

Технологія

Коли робимо полку під взуття власноруч потрібно слідувати всім встановленим правилам конструювання обувниці мрії. Спочатку потрібен креслення, на якому розраховуються параметри майбутньої композиції. До того ж необхідно вибрати найбільш оптимальну модель під вибране приміщення. Вони бувають:

  • настінні;
  • у вигляді стелажів;
  • за типом тумби;
  • за типом підставки.

Дуже оригінально виглядає поличка зроблена за типом лавки. Така конструкція буде ідеальна і для розміщення на ній інших речей. Наприклад, невеликих парасольок або маленьких сумочок.

Закрита тумбочка — слім — це споруда, яка відкривається поворотом корпусу. У невеликих передпокоїв доречна установка полиць кутового типу. Подібний тип поличок особливо доречний, коли говорять про те, як самому зробити полицю під взуття в передпокій. Він найчастіше зберігає загальну стилістику приміщення.

Багатьма улюблена полку за типом переносний. Така конструкція уподобима і при її застосуванні у вуличних умовах. Задіяння також часто знаходить металева або пластмасова модель.

Першу модель буде доречно захищати від корозії спеціальним покриттям. Другу модель не потрібно захищати від корозії або покривати спеціальним складом. Проблема другої установки — пошкодження її вітром. З’єднання в одній комбінації металу і пластика дозволить уникнути популярних проблем. Така комбінація дозволить зробити красиву і витончену модель.

Для переносимої полиці важливий її вагу. Можна виготовити лавку з дощок або ж картонного кутника. Інший популярний варіант — це з’єднання воєдино декількох ПВХ-труб. Для цього варіанту можливо використовувати труби розміром 20 або 25 див. Розпиляти ці труби можливо за допомогою звичайної ножівки. З’єднуються елементи допомогою одного клею.

Після розрізання труб необхідно отшлефовать зони. Після цього при можливості на циліндри наносять декор. Далі потрібно зібрати конструкцію належним чином. Це може бути форма сота, квітки або будь-яка інша форма. При соединии елементів непогано підійде і клей.

З дерева

Долассическим варіантом буде зробити полицю з дерева. Порядок роботи для полиці для взуття з дерева нескладний. При цьому обов’язково потрібно подбати про те, щоб була надана схема полиці для взуття. Потрібно підготувати дощечки і потім скомбінувати їх необхідний чином. Щоб організувати стелаж потрібно заздалегідь знати, розмір майбутньої конструкції. Загальна площа конструкції повинна бути змодельована відразу ж, як тільки чоловік повернувся з магазину з новими коліщатками.

На другому етапі підготовки полиці потрібно розрізати матеріал, відміряти його, розпиляти полки, а потім його відшліфувати. Важливо знати, яка саме взуття буде зберігатися в стелажі. Тут все залежить від взуття. Це можуть бути тапочки або ж чоботи.

Головне, не помилитися з розміром. Далі в кутах просвердлюємо отвори під саморізи. Далі потрібно скріпити всі елементи. Під підставу важливо знати, що необхідно передбачити отвори під болти. Під такі отвори потрібно спеціально підготувати болтики. Така поличка може бути оббита тканиною або ж пофарбована фарбою. Все відносно тієї зони, в якій вона буде стояти.

Проста полиця для взуття

Багато хто задається питанням «Як самому зробити полицю-шафа для взуття». Насправді, це нескладно. Все, що необхідно, це запастися необхідними інструментами та матеріалами. Полку — шафа не обов’язково майструвати з дерева, вона може бути виконана з ДСП. Задня стінка шафи може бути виконана з оргаліту. По-іншому цей матеріал називається пресованим картоном.

Важливо на самому початку розрахувати принципи розстановки взуття. Потрібно розуміти, що дно шафи не повинно бути нічим не прикрите, інакше там може збиратися волога.

Якщо ми робимо полку під взуття з піддонів, то тут все ще легше. Піддони — як матеріал для меблів — це дуже корисна річ. Крім того, що вони дуже міцні, так вони ще і легко транспортуються. Багато поддонные не мають ніяких тріщин і ніяких сколів або ж деформацій. Подібні речі ідеальні для того, щоб «прожити» друге життя і стати функціональним предметом побуту. До того ж з невикористаних запасених піддонів можна сконструювати багато інші корисні речі для побуту.

З чого б не були зроблені стеллажы для взуття, важливо знати, що тільки професійний підхід до їх виконання зможе створити атмосферу затишку і тепла в приміщенні. Важливо також знати не тільки форму майбутньої композиції, але і колірне рішення майбутньої полиці. Тільки грамотно складене колірне рішення додасть образу неповторність і елегантності. Навіть самий затишний куточок зможе змінитися, якщо додати в нього неповторних барв.

Фото саморобної полиці для взуття