Як зробити упаковку для подарунка власноруч – проста інструкція з покроковим описом і фото

Легкий майстер-клас для новачків по створенню красивої упаковки для подарунка своїми руками. Поетапна інструкція, з готовою схемою, фото та рекомендаціями від майстринь порталу.

Якщо вам потрібно терміново подарувати який-небудь подарунок, ви хочете піднести його красиво, або ж здивувати свою подругу, то можна взагалі за секунди зробити чудову упаковку, використовуючи якусь декоративну або просто кольоровий папір. У цьому уроці показано, як зробити маленьку пакувальну коробку, в неї ідеально поміститься будь біжутерія, будь-кільця, брошки, підвіски, ланцюжки і так далі, а також всередині можна помістити кілька цукерок або маленький букетик. Загалом, все, що ви побажаєте. Розглянемо в цьому уроці, як зробити упаковку з щільної декоративного паперу.

На фото готовий варіант — упаковка для солодкого подарунку

Це виріб, яка виручить вас в будь-який момент. Якщо у вас немає коробочки для подарунків, то ось такий варіант буде відмінно виглядати. Виконувати подібні вироби ви можете разом з дітьми, самостійно на роботі, якщо це вам необхідно, або в будь який інший час, оскільки дійсно виконуються вони легко. Не обов’язково бігти в магазин і шукати відділ упаковки, щоб якось красиво упакувати свій подарунок, можна і самому цілком це зробити. І адресат буде приємно здивований.

Вміст огляду:

 • Перелік матеріалів та інструментів
 • Покрокова інструкція по створенню подарункової упаковки

Перелік матеріалів та інструментів

Матеріали для роботи:

 • щільна декоративний папір;
 • простий олівець або ручка;
 • ножиці;
 • сам подарунок, який ви бажаєте запакувати.

Покрокова інструкція по створенню подарункової упаковки

 • 1. Візьміть будь-яку вподобану вам декоративну папір і ножиці. Можливо, папір у вас буде формату A4 або будь-якого іншого. Необхідно відрізати квадрат.

 • 2. Наприклад, накресліть на папері квадрат зі стороною 15 см, використовуючи лінійку і ручку або олівець. Ножицями відріжте цей квадрат, і будете працювати з ним. Чим більше буде квадрат, тим більше упаковочка у вас вийде.

 • 3. Якщо у вас папір одностороння складіть квадрат по одній діагоналі так, щоб кольорова сторона залишилася всередині.

 • 4. Потім отриманий двошаровий рівнобедрений трикутник ще раз складіть по висоті. Тепер у вас вийде трикутник чотиришаровий. Таким чином, ви в квадраті виділіть 4 лінії, тобто 2 діагоналі.

 • 5. Утримуючи квадрат складеним вчетверо в такому вигляді, намалюйте лінії ручкою або олівцем, за якими в подальшому ви будете вирізати вашу коробочку. З центру в сторони проведіть овальні лінії, тобто дуги у вигляді пташки, але з одного боку зробіть невеликий хвостик. Надалі необхідно буде його вирізати, і це буде застібка у вигляді сердечка. А з іншого боку накресліть невелику дугу, щоб в подальшому зробити щілину отвори. Тобто це подвійне сердечко буде входити в цей отвір, і коробочка буде надійно закрита. Подивіться, як виглядає ця лінія на представленому фото.

 • 6. Тепер акуратно ножицями, утримуючи папір, складену вчетверо, виріжте заготовку. Потрібно акуратно вирізати, щоб всі лінії були суміщені. Не забудьте з одного боку вирізати отвір, з іншого боку вирізати гачечок. Після того, як ви розгорнете папір, цей гачок перетвориться в сердечко.

 • 7. Розгорніть заготовку. У вас вийшов чотирилисник. 2 протилежних пелюстки мають отвір, 2 протилежних забезпечені невеликими гачками. Тепер вони дійсно нагадують сердечка.

 • 8. Тепер потрібно ці четырехлистники загнути на себе так, щоб біла частина залишилася всередині. Перейдіть по центру квадрат невеликого розміру, тобто в місцях зрізів зробіть нахили.

 • 9. Два протилежних листків, які оснащені сердечками, зімкніть і утримуйте разом. Надіньте спочатку отвір одного пелюстки зверху, потім просуньте отвір другого пелюстки, і ваша коробочка буде надійно закрита. При необхідності ви можете відкрити.

 • 10. Але перш, ніж закривати свою коробочку, всередину покласти подарунок, наприклад, біжутерію або щось інше, солодкі цукерки.

 • 11. Коли подарунок буде всередині, знову закрийте вашу коробочку, вона оснащена надійним фіксатором, ви переконаєтеся в цьому.

 • 12. У вас вийшов цікавий коробочок, відмінна модель для подарунка. Його оцінять дівчинки. Виконується коробок легко і просто з використанням мінімуму матеріалу.

Завантажити посібник у форматі PDF
Лайк автору +1
Рекомендуємо прочитати

Виріб голуб орігамі з купюри своїми руками: готова схема від А до Я + інструкція з фото та описом

Бичок Дід Мороз — виріб символ Нового Року 2023 — інструкція, як зробити своїми руками

Орігамі рибка — прості схеми для дітей. Майстер-клас з покрокової інструкцією і фото по створенню гарного орігамі своїми руками

Ялинка орігамі з паперу своїми руками: покрокова інструкція з техніки виконання фото з описом

Сніговик орігамі: покрокова інструкція, як скласти красивого сніговика з паперу своїми руками

Сумочка в техніці орігамі своїми руками: майстер-клас для початківців по створенню незвичайного орігамі (25 фото)

Як зробити серце-орігамі з паперу: майстер-клас для початківців з фото та описом

Орігамі дзвіночок — детальна інструкція, як легко і швидко скласти гарний дзвіночок своїми руками

Закладка-куточок для книги «Бичок» своїми руками — огляд кращих ідей щодо створення зручної закладки (майстер-клас для дітей)

Новорічний мішечок для подарунків — інструкція, як зробити своїми руками (20 фото ідей)

Новорічні витинанки на Новий 2023 рік Бика на вікна: покрокова інструкція з фото, шаблонами та описом. 200 кращих ідей!

Метелик орігамі своїми руками — інструкція, як легко зробити метелика з паперу (20 фото)