Як зробити ялинкові іграшки з шишок своїми руками поетапно – інструкція з фото та описом

Майстер-клас по створенню іграшки з шишок на Новорічну ялинку своїми руками. Детальний опис всіх етапів роботи, фото, схема, і незвичайні ідеї для створення новорічних прикрас.

насправді, якщо ми звернемося до історії, то традиція святкувати громадські свята у вигляді хороводів і гулянь з’явилася в Росії тільки в 1952 році. До скасування кріпосного права залишалося ще 6 років. Ви, звичайно ж запитаєте, а як же починання Петра I, який повз ялинки, привніс в суспільне життя і багато інших речей? Вся справа в тому, що нововведення прийняли не охоче. В умах жителів Російської імперії існувало Різдво, а Новий рік, так і залишався просто днем календаря. Та і як люди могли пов’язати між собою ці дві події?

На фото готовий варіант ялинкової іграшки з шишок

Вміст огляду:

 • Опис іграшки на Новорічну ялинку
 • Список матеріалів для створення іграшки
 • Покрокова інструкція, як зробити ялинкову іграшку з шишок

Опис іграшки на Новорічну ялинку

Здавалося, при чому тут ялинка, коли Різдво і Новий рік асоціювалися насамперед, як церковні свята. Навіть якщо дерево і з’являлося в будинках людей, її прикрашали яблуками, грушами, шишками та іншими речами. Тоді просто не існувало ні традиції, ні індустрії ялинкових іграшок. Трохи пізніше стали робити їх самостійно з дерева та інших підручних матеріалів. Саме про це і буде дана стаття, яка виконана в рамках зрозумілого уроку. Велика кількість фотографій допоможуть вам не помилитися і зробити все правильно. Детальний опис ж, додасть впевненості в тому, що ви будете виконувати.

Приклади ялинкової іграшки

Ми виготовимо ялинкову іграшку з шишок. Плюс такий вироби полягає в тому, що вона буде дуже гармонійно виглядати, так як є природним її елементом. Ви можете потренуватися на одному зразку, після чого зрозумівши техніку, зробити ще деяку кількість. Цілком імовірно, що ви захочете привернути дітей, що буде правильним рішенням. Ви не уявляєте, на скільки вони охоче йдуть на контакт, якщо справа стосується творчості. Тому негайно відкладайте всі справи, і приступайте разом з нами.

Список матеріалів для створення іграшки

Список матеріалів для створення новорічної іграшки своїми руками

 • Блискітки;
 • Шишки;
 • Клейовий пістолет;
 • Акрилова біла фарба;
 • Пензлик;
 • Золотиста стрічка;
 • Тичинки блакитні.

Покрокова інструкція, як зробити ялинкову іграшку з шишок

 • 1. Візьміть підготовлені раніше шишки і покладіть їх на стіл, для проведення подальших маніпуляцій. Зверніть свою увагу на те, що ми обрали ті, у яких пелюстки широко розправлені в різні сторони і відсутні насіння всередині. За рахунок цього ми досягнемо необхідного обсягу у вироби.

 • 2. Ми будемо використовувати в якості клею інструменту пістолет, якщо у вас є інший матеріал, здатний міцно скріпити шишки — беріть його. Наносимо на задню частину, якої вони трималися за гілки розчин, після чого скріплюємо разом по колу. Візьміть саму маленьку шишку, яку ви підготували і вставити її в середину, аналогічно використовуючи для цього клей.

 • 3. Ось приблизно, що у вас повинно вийде. У нас це п’ятикутна зірка або сніжинка. Від розміру шишок буде залежати ваша майбутня виріб.

 • 4. Для наступного кроку нам знадобиться акрилова фарба і пензлик, а так само банку з водою.

 • 5. Починаємо фарбувати шишки, імітуючи сніг. Щоб виглядало більш екстравагантно і барвисто, не покривайте шаром внутрішні частини, що перебувають під пелюстками.

 • 6. Як ви можете помітити з нашої фотографії, ми не покривали і не намагалися повністю заповнити весь простір дане нам. Це своєрідний трюк, який дозволить імітувати сніговий наліт. Створюється відчуття, ніби іній запорошил нашу роботу.

 • 7. Не чекати, коли все висохне, і кладемо перед собою блискітки, після чого посипаємо ними кожну шишку. Більш рясно в центрі і йдучи розсіюючи їх по краях.

 • 8. Чим далі ми будемо від центру, тим менше повинно бути блискіток. На фотографії показаний приблизний результат. Колір ж вихідного матеріалу ви можете підібрати в тон вашої ялинки. Якщо там присутній більше червоний колір, то скористайтеся ним.

 • 9. Тепер нам знадобляться тичинки. Якщо ви володієте кмітливістю і не маєте ними під рукою, то зможете виготовити їх самостійно. Наприклад для цього можуть згодитися ватяні палички з обробленими краями клеєм, після чого пофарбованими в потрібний колір.

 • 10. Далі нам необхідно розташувати їх так, щоб проміжну частину не було видно, а краї були розкидані біля серцевини. Орієнтуйтеся на те, що представлено нами спеціально для даного випадку. Використовуйте для їх прикріплення клей.

 • 11. Кінцевий результат попередньої операції показаний на даній фотографії.

 • 12. Навколо середньої шишки ми приклеюємо тичинки білого кольору, тим самим створюючи на ній акцент. Залишається тільки приклеїти ззаду стрічку, щоб можна було повісити на гілку і все готово. Надалі поекспериментуйте з квітами тичинок і розміром шишок, домагаючись різного результату.

Завантажити посібник у форматі PDF
Лайк автору 0
Рекомендуємо прочитати

Новорічні іграшки своїми руками поетапно: легкий майстер-клас по створенню красивою і оригінальною іграшки

Гномик з шишки і пластиліну своїми руками: інструкція, фото, схема ліплення + майстер-клас для дітей

Новорічний куля своїми руками поетапно: покрокова інструкція, з фото і описом, як зробити оригінальну прикрасу

Новорічна композиція з гілок — урок по створення декору та прикрас на Новий Рік своїми руками

Новорічні вироби з шишок своїми руками — проста інструкція від А до Я. Майстер-клас з фото та описом від майстринь порталу

Новорічні витинанки на Новий 2023 рік Бика на вікна: покрокова інструкція з фото, шаблонами та описом. 200 кращих ідей!

Виріб в школу 4 клас, гриби своїми руками — проста інструкція з фото та описом (майстер-клас + 15 фото)

Як прикрасити ялинку на Новий Рік: 250 фото ексклюзивних ідей за вибором кольору, стилю та іграшок на ялинку

Листівка татові на 23 лютого: покрокова інструкція для початківців (ексклюзивні ідеї)

Як зробити оригінальний топіари з шишок і калини своїми руками — проста інструкція з фото та описом

Як зробити ангела з фоамирана своїми руками — легка інструкція з шаблоном і фото

Новорічна іграшка з фольги на ялинку своїми руками: проста інструкція від А до Я (Фото + майстер-клас)